Passat Variant

Modern Zaman Klasiği.

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Volkswagen Passat Variant. Modern Zaman Klasiği.

Hem sık iş seyahatlerinde hem de ailenizin günlük rutini için sürekli hareket halinde misiniz?

Bu durumda en az sizin kadar esnek ama aynı zamanda prestijli bir araca sahip olmanız önemli. Çok yönlülüğü ve zamansız tasarımı ile öne çıkan Passat Variant, size ve ailenize üst düzey prestij, konfor ve kullanışlılık sunan bir modern zaman klasiği.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Neresinden bakarsanız bakın; şık.

Hem modern, hem klasik... Yeni Passat Variant için bu bir çelişki değil, kusursuz bir uyumun ifadesi. Seçkin ruhunun kaynağı olan abartıdan uzak dış tasarımı, keskin çizgilerle birlikte oldukça sportif bir görünümü de beraberinde getiriyor.

Tüm kapılar sizin için açılsın.

Yanınızda olmasını istediğiniz ne varsa mutlaka bir yer bulabileceğiniz 650 litrelik bagaj hacmi yolculuklarınız öncesi hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Bagajı açmak için anahtarın cebinizde olması ve ayağınızı arka tamponun alt orta kısmına doğru hafifçe kaldırmanız yeterli. Dilerseniz birkaç küçük hareketle arka koltukları katlayarak daha büyük eşyalarınız için zahmetsiz bir şekilde yer açabilirsiniz. İşiniz bittiğinde bagaj kapağını kapatmak da çok kolay... İç kısımda bulunan butona basın ve bırakın kendi kapansın. Aynı zamanda bagaj kapağı, anahtarla birlikte uzaklaştıktan 20 saniye sonra otomatik olarak da kapanabiliyor. Daha yola bile çıkmadan gerçek konforu hissedeceksiniz.

image image
image image

Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

Yeni Passat Varian'ta bulunan yeni nesil Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile alıştığınız ne varsa hepsini unutun. Bu gösterge panelinden yalnızca hız, motor devri ve yakıt tüketimi bilgilerini değil, çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Otomobilinizle ilgili tüm verileri, uyarıları, dinlediğiniz müziği ve navigasyon hedefinizi yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtabilir ve 5 farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"

Çok fonksiyonlu direksiyonunuzda yer alan tek tuşla aktif hale getirebildiğiniz sistem sayesinde kısmi otonom sürüş deneyimini yaşayacaksınız. Nasıl mı? Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” ve Şerit Takip Asistanı “Lane Assist” sistemlerinin entegre bir şekilde çalışması ile aktif olan Yarı Otonom Sürüş Sistemi "Travel Assist" sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kamera yardımıyla şerit çizgilerini takip edebiliyor, fren ve gaz tepkilerini otonom bir şekilde ayarlayarak önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabiliyor ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebiliyor. Böylelikle Yeni Passat, 0 km/s ile 210 km/s hız aralığında kısmi otonom sürüş imkanına sahip ilk Volkswagen modeli olma özelliğini kazanıyor.

image image
profile
quotes

Park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, park mesafe sensörleri (Ön/arka) ve görsel park desteği ile artık Volkswagen Passat Variant araçlarınızı her yere rahatlıkla park edeblirsiniz. Tasarım konusunda yaptığı çalışmalar VW Binek Passat Variant araçların özellikle "Weave" kumaş koltuk döşemesi, aracınıza muhteşem bir görünümü ile sizi hayran bırakacak.

Gizem Dinçer

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Türkiye'de station wagon dendiğinde ilk akla gelen araçların başında gelen Volkswagen Passat Variant, geniş bagaj hacmi ve iç konforunun rahatlığıyla geniş aileler için ideal bir araçtır. Segmentindeki araçlar ile kıyaslandığında ideal yakıt tüketimi ve tasarım zenginliğiyle de tercih edilebilirlik derecesini arttırmaktadır.

Kutlay Esen

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes