Volkswagen

Modeller

Polo

Yeni

Yeni T-Cross

T-Cross

Taigo

Golf

T-Roc

Tiguan

Yeni

Yeni Tiguan

Tiguan Allspace

Yeni

Yeni Passat

Passat Variant

Yeni Touareg

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

card-image

Volkswagen Zubizu Servis Kampanyası

%30’a varan servis indirimleri fırsatı! ZUBİZU ve Volkswagenim uygulaması ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

Kampanya Detayı

Sıkça Sorulan Sorular

Servis

Volkswagen Coming Home Özelliği Nedir?

Aracınıza yaklaşırken veya anahtarınızı kullanarak aracı açarken, araç çevresindeki aydınlatmayı açar. Bu, gece veya düşük ışık koşullarında aracınıza daha iyi erişim sağlar.

Volkswagen Leaving Home Özelliği Nedir?

Aracınızı kilitleyip uzaklaştığınızda, Leaving Home özelliği, araç etrafındaki alanı aydınlatır. Bu, aracınızı park ettiğiniz yerdeki çevreyi daha iyi görmenize yardımcı olur.

Volkswagen Araçlarda Otomatik Park Sistemi Nasıl Çalışır? 

Aracınızda buşunan "Park Asistanı", otomatik şekilde yola paralel ya da dik olarak park etmenize yardımcı olur. Park asistanını, orta konsolda bulunan "Park Assist" butonu üzerinden etkinleştirmelidir.

Volkswagen Aracımın Garantisi Süresi Ne Kadardır?

Tüm yeni Volkswagen'ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır.

Volkswagen Araçlarda Matrix Far Kontrolü ve Ayarlaması Nasıl Yapılır?

Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunan IQ.LIGHT - LED Matrix Far kalibrasyon sistemi kullanılır. Önce araç sistemlerine bağlanılır. Farların aydınlatma alanları kontrol edilir. Ardından sistem üzerinden kalibrasyon çevrimi başlatılır. Kalibrasyon boyunca sistemin belirttiği ayarlar her iki fark için de yapılır.