Q5

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Yeni aydınlatma tasarımları

Üç boyutlu bir düzen ile küçük, ayrı ayrı kontrol edilebilen bölümler halinde gruplanan OLED'ler, yeni aydınlatma tasarımları yaratmayı mümkün kılan etkileyici bir ışık düzenlemesi oluşturur. Dijital OLED arka lambalar yakınlık algılama özelliğine sahiptir: Araç hareketsizken ve arkadan gelen başka bir araç veya yol kullanıcısı aracınıza iki metreden fazla yaklaştığında tüm OLED segmentleri otomatik olarak etkinleştirilerek daha geniş bir alanı görünür kılar. Audi Q5 OLED arka farlar

Bir SUV'dan daha fazlası

Yeni Audi Q5, bir Audi Avant'ın sportifliğini yüksek günlük kullanım kolaylığıyla birleştirir. Aracın yeni, sportif tasarım dili ve quattro dört tekerlekten çekiş özelliği sayesinde her yolculukta hissedeceğiniz dinamizmi sizi ilk bakışta büyüleyecek.

image image
image image

Büyüleyici sürüş dinamikleri

Yeni Audi Q5 etkileyici bir şekilde spontane, dinamik hızlanma ve çevik yol tutuşu sunar. Standart olarak tamamen değişken bir quattro tahriki ile teslim edilir. Bu, tahrik kuvvetlerinin tekerlekler arasında gereken şekilde ayrı ayrı dağıtılmasını sağlar. Mekanik kilit işlevi, mükemmel sürüş dinamikleri sağlamak amacıyla tasarlanmıştır ve tahrik torkunu gecikme yapmadan ön ve arka akslara dağıtır. Sonuç, olağanüstü çekiş gücü ve yön dengesidir.

profile
quotes

Adaptif hız sabitleyici, geri görüş kamerası, geri çıkışlarda sizi uyaran park sensörleri gibi birçok üstün teknolojik donanımlar da Audi Q5'te sizi sunuluyor. Ayrıca adaptif havalı süspansiyon sistemi ile de yükseklik kontrolü etkin şekilde yapılabiliyor.

Ceren Bergi

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

4 silindirli ve 6 silindirli motorlar yüksek performansları ile kullanıcıların yeni favorisi. Önden çekişli tüm 4 silindirli motorların benimsediği akıllı çalışma stratejisi sayesinde, Audi Q5 en ufak bir çekiş kaybetmeden dinamik ve güvenli bir sürüş sağlar.

Erolcan Darıcıoğlu

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes