T-Roc

Özgüven Tazelendi.

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

T-Roc. Özgüven Tazelendi.

Trafikteki tartışmasız en şık ve stil sahibi kompakt SUV’lerden biri.

Keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı, iç mekanda yeni kalite seviyesi ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle adeta özgüven tazeledi. Gösterişli aydınlatma sistemleri, güçlü ön ve arka tampon yapısı, modern teknolojiler ve tasarım unsurları ile tamamen yenilenen iç mekanı ile artık güçlü kişiliğini çok daha fazla vurguluyor.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Teknoloji

image image

Teknoloji ve kalitenin buluşma noktası.

T-Roc’un iç mekân tasarımını üst düzeye çıkarmak amacıyla, modern dekoratif kaplamaları, araç içi yansımaları önlemek amacıyla kullanılan mat yüzeyleri ile kokpitte şık bir görünüm sunar. Yenilenen tasarımıyla çok fonksiyonlu deri direksiyon, bilgi ve eğlence sistemleri, dokunmatik ve sezgisel kontrolleri ile tüm ayarlar T-Roc sürücülerinin parmağının ucunda.. Modern tasarımlı deri direksiyonun yanında, 8 ‘Dijital Gösterge Paneli ‘Digital Cockpit’’ ve 10,25 ‘Dijital Gösterge Paneli ‘Digital Cockpit Pro’’ ile T-Roc kullanıcılarının beklentilerine göre ekranı tasarlamalarına olanak sağlar.

Konfor

Hayatın koşturması arkanızda, güneş üzerinizde kalsın.

T-Roc’un ultra geniş Panaromik Açılır Cam Tavanı, yukarıdan geriye doğru açılarak yolların dikkatini çekmeye hazır. T-Roc’un Panaromik Açılır Cam Tavanı tek bir elektrikli buton ile kontrol edilebilirken, ön kısmı yukarıya doğru kaldırılabilir ya da tamamen açılarak gökyüzü ile sizi buluşturarak, T-Roc’un dilediğinizce gün ışığı ve temiz havayla dolmasını sağlayabilir. Aynı zamanda T-Roc’un tasarımında kullanılan UV filtreli cam, üstün kaliteli gölgelik birleştiğinde T-Roc’un güneş ışınlarına maruz kalsa dahi aracınızın sıcaklığını size uygun hale getirebilmenize olanak sunar.

image image
image image

Teknoloji ve kalitenin buluşma noktası.

T-Roc, sizi tamamen yenilenen bir iç tasarımla karşılar. Tüm iç mekanı saran modern dekoratif kaplamalar, yansımaları önleyen mat yüzeylere sahip kokpit ile şık bir kontrast oluştururken, bolca kullanılan krom ve parlak siyah yüzeyler, T-Roc’un iç mekan kalitesini bir üst seviyeye çıkarır. Sürücü odaklı kokpitin merkezinde yer alan, yepyeni tasarımlı bilgi ve eğlence sistemleri, dokunmatik ve sezgisel kontrollerle tüm ayarları kontrol etmenizi sağlar. Tamamen yenilenen çok fonksiyonlu deri direksiyon, yine dokunmatik yüzeylere ve taptic geribildirime sahiptir. Bu modern Volkswagen direksiyonunun arkasında kalan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit” (L) ve 10,25” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro” (ST) (R) ise kişisel ihtiyaç ve beklentilerinize göre ekranı ayarlamanıza imkân verir.

Güvenlik

Bilimkurgu filmlerinden caddelere.

Adaptif Hız Sabitleyici ‘ACC’, T-Roc sürücüsünün öncesinde ayarladığı maksimum hız ve araç takibini korumayı sağlarken trafikte, dur-kalk sistemi ile önde seyreden aracın arkasında durup, hareket edebilmektedir. T-Roc sürücülerine sunulan Yarı Otonom Sürüş Asistanı ‘Travel Assist’ sistemi ile radar, sensör ve kameralar sayesinde şeridi takip eder, gaz ve fren kararlarını otonom olarak verebilir. Bunlara ek olarak T-Roc’ta Şerit Değiştirme Asistanı ‘Side Assist’ siz şeritte ilerlerken T-Roc’un yan aynalarından tespit edemeyeceğiniz kör noktalar için size bildirim iletir. Park Asistanı ‘Park Assist’ sayesinde T-Roc, park boşlukların T-Roc için uygun olup olmayacağını söyler ve sizin yerinize park edebilir. Üstelik konforunuz için T-Roc sizin yerinize park yerinden otomatik olarak çıkma özelliğini de bulundurmakta. T-Roc yaya algılama özelliği Ön Bölge Asistanı ‘Front Assist’ ile bir yaya ya da başka bir araç ile çarpışma durumunda kazanın şiddetini azaltmaya olanak sağlamaktadır.

image image

Tasarım

image image

T-Roc. Özgüven Tazelendi.

Trafikteki tartışmasız en şık ve stil sahibi kompakt SUV’lerden biri olan T-Roc, keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı, iç mekanda yeni kalite seviyesi ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle adeta özgüven tazeledi. Gelişmiş IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve IQ.LIGHT stop lambaları başta olmak üzere gösterişli aydınlatma sistemleri, güçlü ön ve arka tampon yapısı, modern teknolojiler ve tasarım unsurları ile tamamen yenilenen iç mekanı ile artık güçlü kişiliğini çok daha fazla vurguluyor

Performans

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

T-Roc teknolojisi ile 1.5 litre hacimli Turboşarj Kademeli Enjeksiyon ‘TSI’ güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimiyle birleştir. "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. T-Roc’un gelişmiş şanzıman teknolojisi, Çift Kavramalı Şanzıman ‘DSG’, konforlu ve pürüzsüz sürüş ile Volkswagen manuel viteslerin yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini birleştirir. Bu sayede, siz T-Roc aracınızla hızlanırken sistem, birkaç saniyede vitesi yükseltir ve sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybını ortadan kaldırır.

image image
profile
quotes

T-Roc, yenilenen konseptiyle keyifli, konforlu, güvenli bir yolculuk için en doğru seçim. Yenilenen ön gövdesine ek olarak, ön konsolda kullanılan malzeme kalitesi ile farkını ortaya koyan T-Roc, 3 ayrı paket ile sunulmakta.

Ali Can Koç

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

T-Roc yenilenen üstün malzeme kalitesi, güçlü ve sportif dış tasarımına ek olarak teknolojik iç tasarımıyla SUV sınıfında adından söz ettiriyor. T-Roc'un sürüş asistan paketleriyle, yolculuklarınız çok daha keyifli ve heyecan verici..

Erkan Bal

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen T-Roc prestij sahibi görünümü ve yeni nesil güçlü aydınlatma sistemleri 'IQ.LIGHT – LED MATRIX' farlar, iç mekanda yüksek kalite seviyesi sunar. T-Roc ergonomik yapısı, stil sahibi hatları ve yüksek güvenlik beklentisi olan sürücüler için harikulade bir SUV’dir.

Murat Serkan Aydın

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Volkswagen T-Roc'un standart dijital gösterge paneli "Aktif Bilgi Ekranı", aracınızın tüm önemli verilerini yüksek çözünürlüklü TFT LCD panele yansıtır. Sistemi tercihlerinize göre beş farklı görünüm üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Selen İde

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen T-Roc'ta spor ön koltuklar araç sürerken sizi hem mutlu hissetirecek hem de konforuna önem verenler için unutulamayacak bir deneyim sunacaktır. T-Roc araç içinde bulunan lastik basınç göstergesi ile lastiklerinizi güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak vermektedir.

Cüneyt Durgun

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes