718

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

718 düşüncesi

Yeni Boxster ve yeni Cayman, 718 çağını devam ettiren modellerdir. Kalpleri, yani dört silindirli ve turboşarjlı boxer motorları, sayısız podyum zaferine öncülük eden savaşçı ruh ile çarpıyor. İçlerinde, standartları aşma ve bakışları üzerine çekme iradesi yaşıyor. Bu nedenle, onlar da adlarında bu üç harfi taşımayı ve 718 efsanesini sürdürmeyi hak ediyor. Yeni 718 modelleri, tamamen spor için yaratıldı. Efsanevi Porsche 718 serisinin atletik ruhunu, geleceğin spor otomobili ile birleştiren ve bunu günümüzün dünyasındaki yollara aktaran, ortadan motorlu birer roadster. Tek bir amaçları var: Her günü özel bir gün haline getirmek. Önceki modeller ile kıyasla sonuç, yeni ve kesinlikle çok daha çarpıcı bir tasarım, daha sportif bir şasi yapısı ve birçok yeni performans, konfor ve destek sistemi. Ve tabii ki, yakıt tüketiminde kayda değer bir düşüşe rağmen, 350 hp (257 kW) seviyesine kadar daha yüksek turboşarjlı güç. Tek bir soru cevapsız kaldı: hala neyi bekliyorsunuz?

Ortadan motorlu spor otomobil ilkesi.

Yeni 718 modellerini böylesine özel yapan nedir? Performansları, sürüş özellikleri, tasarımları ve iki bagaj bölgesinin sunduğu bol miktarda saklama alanı. En önemlisi: tüm bunları mümkün yapan ortadan motorlu otomobil konsepti. Motor, sürücünün sadece 30 cm arkasında yer alır. Birinci etki: hemen arkanızda, varlığını hissedebileceğiniz bir güç kaynağı. İkinci etki: otomobilin alçak ve ortada yer alan ağırlık merkezi sayesinde olağanüstü dinamik viraj özellikleri. Boxer motorun karşılıklı silindir yapısı, titreşimleri azaltmaya da yardımcı olarak pürüzsüz çalışmada olumlu bir etkiye neden olur. Sürüş dinamiği açısından bir başka avantaj: motorun tüm gücü, arka aksa doğrudan aktarılır. Bu güçten faydalanmanın en iyi yolu? Aracın ağırlığını sistematik bir şekilde düşürmek. Ve kalan ağırlığı ideal bir şekilde dağıtmak. İki koltuklu otomobilin kompakt yapısı da burada önemli bir rol oynar. Üstelik konfordan ve günlük pratiklikten taviz vermeden. Ancak, ortada yer alan motor çalıştığı andan itibaren, önemli olan tek bir şey var: sayısız virajları ile tüm dünya. Ve tüm bunların tam ortasında, siz.

image image
profile
quotes

Porsche 718 daha güçlü ve daha az yakıt tüketen yeni bir turbo şarjlı yatay zıt motorla donatılmıştır. Cayman'ın tasarımı daha keskin hale geldi ve arkada geniş görünen vurgu süslemeleri ile daha göz alıcı bir görünüm yaratıldı.

Toygun Ongun

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Porsche 718 serisi, göz alıcı tasarımı ve sportifliği ile göz kamaştırıyor. Kaslı gövdesinin altındaki performanslı boxster motorun Alman teknolojisi ile sizi etkilemesine izin verin.

Mert Dinç

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Porsche 718, performansı, sürüş özelliği, tasarımı ve iki bagaj bölgesinin sunduğu bol miktarda saklama alanı ile ön plandadır. En önemli özelliği ise ortadan motorlu otomobil konsepti olmasıdır. Porsche 718, düşük ve orta ağırlık merkezi sayesinde, olağanüstü dinamik dönüş özellikleri ile benzersiz sürüş fırsatı sunar.

İlknur Karaman

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes