Cem Gençer Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Geleneksel çizgisini teknoloji ile birleştiren , spor otomobil tutkusunu günlük kullanıma da uygun hale getiren yegane marka PORSCHE.

Toygun Ongun Doğuş Oto Satış Yetkilisi

1947 yılından bu yana spor otomobil tutkusunu kullanıcılarına , üretimini gerçekleştirdiği tüm modellerde sunan ve otomotiv sektöründe bir efsane olan Porsche’nin 2017 yılında da segmentinde lider olacağına eminim.

Duygu Avcıoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Her şeyden daha fazlasını çıkaran ilkeye sahip olan Porsche markası tüm otomobilleriyle performansını başarılı bir şekilde sergileyerek 2017 yılında da ön planda olmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

718 Cayman Go Kart. Ortadan motor arkadan itiş konseptinin efsanesi. Tam bir keyif makinası.

Rüya Özkal Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Porsche 718 serisi çarpıcı tasarım ve sportifliğiyle göz kamaştırıyor. Kaslı gövdesinin altındaki koruyucu güvenliği Alman teknolojisinin eşsizliğini yansıtıyor.

Porsche CAYMAN

Hemen teslim

Opak Beyaz

  *

ARAÇ DETAYI
 • Araç Tipi

  Coupe

 • Yakıt Tipi

  Benzin

 • Vites Tipi

  PDK

ARAÇ DETAYI

Porsche CAYMAN

Hemen teslim

Metalik Grafit Mavisi

  *

ARAÇ DETAYI
 • Araç Tipi

  Coupe

 • Yakıt Tipi

  Benzin

 • Vites Tipi

  PDK

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

718 düşüncesi

Yeni Boxster ve yeni Cayman, 718 çağını devam ettiren modellerdir. Kalpleri, yani dört silindirli ve turboşarjlı boxer motorları, sayısız podyum zaferine öncülük eden savaşçı ruh ile çarpıyor. İçlerinde, standartları aşma ve bakışları üzerine çekme iradesi yaşıyor. Bu nedenle, onlar da adlarında bu üç harfi taşımayı ve 718 efsanesini sürdürmeyi hak ediyor. Yeni 718 modelleri, tamamen spor için yaratıldı. Efsanevi Porsche 718 serisinin atletik ruhunu, geleceğin spor otomobili ile birleştiren ve bunu günümüzün dünyasındaki yollara aktaran, ortadan motorlu birer roadster. Tek bir amaçları var: Her günü özel bir gün haline getirmek. Önceki modeller ile kıyasla sonuç, yeni ve kesinlikle çok daha çarpıcı bir tasarım, daha sportif bir şasi yapısı ve birçok yeni performans, konfor ve destek sistemi. Ve tabii ki, yakıt tüketiminde kayda değer bir düşüşe rağmen, 350 hp (257 kW) seviyesine kadar daha yüksek turboşarjlı güç. Tek bir soru cevapsız kaldı: hala neyi bekliyorsunuz?

Ortadan motorlu spor otomobil ilkesi.

Yeni 718 modellerini böylesine özel yapan nedir? Performansları, sürüş özellikleri, tasarımları ve iki bagaj bölgesinin sunduğu bol miktarda saklama alanı. En önemlisi: tüm bunları mümkün yapan ortadan motorlu otomobil konsepti. Motor, sürücünün sadece 30 cm arkasında yer alır. Birinci etki: hemen arkanızda, varlığını hissedebileceğiniz bir güç kaynağı. İkinci etki: otomobilin alçak ve ortada yer alan ağırlık merkezi sayesinde olağanüstü dinamik viraj özellikleri. Boxer motorun karşılıklı silindir yapısı, titreşimleri azaltmaya da yardımcı olarak pürüzsüz çalışmada olumlu bir etkiye neden olur. Sürüş dinamiği açısından bir başka avantaj: motorun tüm gücü, arka aksa doğrudan aktarılır. Bu güçten faydalanmanın en iyi yolu? Aracın ağırlığını sistematik bir şekilde düşürmek. Ve kalan ağırlığı ideal bir şekilde dağıtmak. İki koltuklu otomobilin kompakt yapısı da burada önemli bir rol oynar. Üstelik konfordan ve günlük pratiklikten taviz vermeden. Ancak, ortada yer alan motor çalıştığı andan itibaren, önemli olan tek bir şey var: sayısız virajları ile tüm dünya. Ve tüm bunların tam ortasında, siz.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Porsche 911 CARRERA 4 GTS

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Porsche CAYENNE DIESEL PLATINIUM EDITION

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Porsche MACAN

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.