GALERİ

Yeni Ibiza


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Ezberleri bozmanın zamanı

Stil Kiti ile bir ön tampon dudağını ve yan etekleri, ayrıca bir arka difüzörü ve spoylerleri tek bir paket şeklinde ekleyebilirsiz. Klasik yarış görünüşüne kendi renk seçiminizi mi eklemek istiyorsun? İşte şık yaşamak budur!

Kablosuz Şarj Ünitesi

Akıllı telefonunu yeni SEAT Ibiza'nın opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesine yerleştir ve hem kablosuz hem de zahmetsiz bir şekilde şarj et.

Gösterişin nesi kötü?

Yeni SEAT Ibiza'daki bilgisayar destekli tasarım ile ışıklardan dururken bile cüretkar dış kabartmalar ile her zaman şık görünüp, ışıldarsın. Yeni bir şey denemek ve eğlenmek için yeni SEAT Ibiza!

Sen bırak, SEAT'ın yapsın

Yeni nesil Elektronik Stabilite Kontrolü, adının hakkını veriyor. Herhangi bir kayma belirtisi görüldüğünde, yeni SEAT Ibiza hızlanmayı sınırlayarak tehlikeli durumlara karşı seni koruyacak.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SEAT Ibiza’nın ergonomik tasarımı ve yüksek kaliteli donanımlara sahip iç mekanı sayesinde keyifli sürüşün tadına varabilirsiniz.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

SEAT Ibiza'da jantlar, yan aynalar ve ön ızgara dahil olmak üzere dış cephedeki tüm detayları istediğiniz renklerde seçebilir, aracınızı tamamıyla size özgün kılabilirsiniz.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Kompakt görüntüsüne rağmen iç mekan genişliğiyle rakiplerinden çok önde olan Ibiza, sürüş performansıyla da sizi oldukça etkileyecek.

Okşan Köksal Doğuş Oto Satış Danışmanı

Heyecan veren farklı renk çeşitleri arasından seçiminizi yaparak SEAT Ibiza'nın iç tasarımına kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. 14 inch'ten 16 inch'e kadar olan farklı jant seçenekleriyle aracınıza dilediğiniz görüntüyü verebilirsiniz.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır