Q8 e-tron Sportback

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Elektrikli. Diğer pek çok özelliğinin yanında.

Audi e-tron Sportback, tamamen elektrikli bir araç olarak üstlendiği öncü rolünü başarıyla tamamladı. Şimdi onu Audi model portföyüne Q8 Sportback e-tron adıyla dahil etmenin zamanı geldi.

Daha hızlı ilerleme

Daha büyük batarya kapasitesi ve daha yüksek şarj kapasitesi sayesinde. Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro² tek bir batarya şarjıyla 600 kilometreye kadar bir mesafeyi kat edebiliyor.

image image
image image

Daha hızlı şarj

Audi Q8 Sportback e-tron’unuzu evde veya yolda kullanım için çeşitli şarj seçenekleriyle şarj edin. Artık 170 kW⁴’a kadar daha yüksek şarj kapasitesi sayesinde Yüksek Güçlü Şarj istasyonlarında daha hızlı şarj. Evde şarj: e-tron kompakt şarj sistemi evde şarj için standart olarak mevcuttur.

Tamamen elektrikli quattro performansı

Tamamen elektrikli quattro dört tekerden çekişli sürüş, daimi olarak sürüş torkunun ideal dağılımını ve iki aks arasında tamamen değişken olmasını sağlar. Kesin ve hızlı tepkiler. Yüksek yön dengesi ve üstün çekiş için.

image image
image image

Menzil hakkında her şey

106 kWh (net) kapasiteye kadar ve 600 kilometrelik maksimum menzile sahip yüksek voltajlı batarya. Bataryanın şarjı düşükse MMI’da Menzil modunu⁷ aktive etmek gibi ek menzil potansiyelini kullanabilirsiniz.

Etkin rota hizmeti

Yüksek Güçlü Şarj istasyonlarında 170 kW⁴’a kadar hızlı şarj artık mümkün. e-tron rota planlayıcısı⁹ ile şarj noktaları, yüksek şarj kapasitesinin etkin bir şekilde kullanımını sağlamak üzere rota rehberliğine entegre edilmiştir.

image image
image image

Geri kazanımla enerjiyi geri kazanın

Geri kazanım sistemi hem yavaşlama hem de frenleme sırasında enerjiyi geri kazanabilir. Yavaşlama sırasında enerji geri kazanımı ayağınızı gaz pedalından çektiğiniz anda başlar. Geri kazanım derecesi otomatik olarak veya üç aşamalı direksiyon kulakçıklarıyla manuel olarak seçilebilir.

Her şey göz önünde

Standart Audi sanal kokpit plus’taki ekranlar olası tüm geri kazanımı ve kalan menzili görmenize olanak tanır.

image image
image image

Yolda daha hızlı şarj

31 dakika içinde %10’dan %80’e şarj edin³. Q8 Sportback e-tron HPC istasyonlarında, 170 kW⁴’a kadar olan şarj kapasitesiyle ve sabit şarj etme eğrisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şarj süresinin büyük bir kısmındaki yüksek şarj kapasitesi standartları belirliyor ve durma süresini azaltıyor.

İki kat daha kolay şarj:

Ön yolcu tarafındaki isteğe bağlı ikinci AC şarj portu her türlü park durumunda azami esneklik sunar. Daha da hızlı şarj için 22 kW (AC)’a kadar isteğe bağlı yerleşik şarj cihazını da kullanabilirsiniz.

image image
image image

Aydınlatıcı tasarım

Audi Q8 Sportback e-tron, 2D görünümlü Audi halkaları, modifiye edilmiş ön uç tasarımı ve isteğe bağlı Singleframe projeksiyon ışığı gibi yeni Audi logo stratejisinin yenilikçi vurgularıyla öncü elektrikli mobiliteye yol gösterir.

Tekerleklerin her dönüşünde hissedilen sportiflik

Kırmızı fren kaliperleri, 6-segment kol tasarımlı metalik siyah parlak 22-inçlik Audi Sport jantlarının çarpıcı görünümüne katkı sağlar. AUDI AG ve Audi Sport GmbH ürün gruplarından 19 ila 22 inçe kadar değişen jantlar da seçilebilir.

image image
image image

Ek saklama alanı

62 litreye kadar çıkan kapasiteye sahip ikinci bagaj kaputun altına yerleştirilmiştir. Bu alanı, örneğin şarj kablosu gibi malzemeleri saklamak için kullanabilirsiniz. Böylece kablolara her zaman kolaylıkla şarj kapaklarının yanından erişebilirsiniz.

Sportif iç tasarım

İsteğe bağlı spor koltuklar sayesinde ön koltukların sırt dayanaklarında S kabartması bulunur. Kontrast dikişli siyah Dinamica Frekans mikrofiber/deri kombinasyonu ve şekilli koltuk yan destekleri hoş bir oturma konforu ve iyi bir yanal destek sağlar.

image image
image image

Üstün kalitede sportif ambiyans

Mat fırçalanmış alüminyum, koyu veya yüksek teknolojili örgü, antrasit gibi yüksek kaliteli isteğe bağlı döşemelerle aracın üstün kimliğini ve sportiflik özelliğini öne çıkarın. İç tasarım paslanmaz çelik pedallarla tamamlanmıştır.

Yüksek çekiş ve yön dengesi

Tamamen elektrikli quattro dört tekerden çekişli sürüş, hızlı, yüksek, doğru ve yüksek çekişle neredeyse her türlü sürüş koşuluna uyum sağlar. Bu özellik ve elektrikli motorlar sayesinde gücün tekerler arasındaki değişken dağılımı da milisaniyeler içerisinde ayarlanabilir.

image image
image image

Heyecanlandırıcı dinamik özellikler

Yeni Audi Q8 Sportback e-tron sürüş dinamikleriyle öne çıkar. Verimlilik veya sport gibi standart uyarlamalı hava süspansiyonunun çeşitli sürüş modları Audi drive select ile kolaylıkla ayarlanabilir. Geliştirilmiş yanal dinamik özellikler direksiyon kullanımı ve viraj almayı iyileştirir.

Aydınlatıcı bir ifade - gerçekten de seçkin

LED teknolojisi yalnızca araca binerken aydınlığı arttırmakla kalmaz ayrıca özel “e-tron edition” logosuyla seçkin ve ayrıcalıklı bir görünümü ortaya çıkarır.

image image
image image

Sürdürülebilir ve dayanıklı

Hava koşullarına dayanıklı paspaslar, Audi’nizin zemini için optimize edilmiştir. Sağlam ve geri dönüşümlü paspaslar iç tasarıma uygundur ve kontrast renkte bir Audi e-tron logosuyla tamamlanmıştır. Aracın içinin ıslanmasını ve kir birikmesini önler.

Pratik bagaj

Yüksek çevreleme özellikli kenara sahip pratik bagaj iskeleti bagaj yüzeyini kir ve neme karşı korur. İskeletin dokusu yükün etrafa kaymasını engeller. 20 litre kapasiteye sahip soğutmalı torpido/ısı tutucu kutu bagajda kolaylıkla saklanabilir.

image image
profile
quotes

Audi Q8 e-tron sportback sürücünün günlük hayatını kolaylaştırırken, sportiflik ile pratikliği birleştirir.

İhsan Emre Demir

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes