Tarraco

Her şeye hükmet.

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

SEAT Tarraco

Her şeye hükmet.

SEAT Tarraco çarpıcı SUV tasarımı ve en yeni teknolojik özellikleriyle maceraya hazır. İşte sana, her şeye sahip olma fırsatı.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Seat modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Her şeye hükmet.

SEAT Tarraco çarpıcı SUV tasarımı ve en yeni teknolojik özellikleriyle maceraya hazır. İşte sana, her şeye sahip olma fırsatı. Seni ileri taşıyan, daha fazlasına duyduğun arzudur. Daha fazla alan. Daha fazla tarz. SEAT Tarraco, her şeye sahip olanlar ve daha fazlasını isteyenler için tasarlandı.

Hiçbir istek çok büyük değildir.

Her şeye uygun bir SUV. 7 koltuğa kadar oturma kapasitesi. Kaydır. Katla. Yaşam tarzına uyarla. 760 litreye kadar bagaj alanı sunan, koltuklar indirildiğinde ise 1920 litreye çıkabilen bir taşıma alanı. Geniş bir SUV kullanmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar kullan.

image image
image image

Dikkat çekici bir SUV.

İkonik. Farklı. Bir sonraki mücadeleye atılmayı sevenler için tasarlanmış büyük bir SUV. Güvenliğini her şeyden önde tutan SEAT Tarraco, birinci sınıf güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. SEAT Tarraco, standart olarak sunulan 7 hava yastığı ile seni her açıdan korumak üzere tasarlandı. Ciddi bir kaza mı geçirdin? Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call), senin yerine acil durum hizmetlerine otomatik olarak bilgi verir. Olası kazaları tahmin eden Çarpışma Öncesi (Pre-Crash) Asistanı, emniyet kemerlerini sıkılaştırıp camları kapatarak senin için tüm önlemleri alır.

Her şey elinin altında.

Bağlanmanı sağlayacak teknolojiler. Muhteşem bir şeylere başlamanın tam zamanı. En son teknoloji özellikleriyle SEAT Tarraco, her zaman yanında. En gelişmiş teknoloji parmaklarının ucundayken, yeni bir deneyime girişmek için ihtiyacın olan her şeye sahipsin. Buna bu deneyimi paylaşmak istediğin insanlar da dahil. 360˚ çevresel görüş sistemi, gelişmiş sensörler ve otomatik yönlendirme işleviyle SEAT Tarraco ile park etmek çok daha kolay. Akıllı telefon uygulamalarına kolayca erişmeni sağlayan Full Link teknolojisi ile her zaman bağlı kal.

image image
image image

Yeni başlangıçlar. Farklı Deneyimler

Bir sonraki büyük maceraya atılmaya hazır mısın? Fazladan saklama alanına, daha fazlasını yapmaya devam etmek için istediğin her şeye sahipsin. Hangi yola çıkmayı seçersen seç, SEAT Tarraco’nun seni sonuna kadar götürmesi için donatabilirsin.

profile
quotes

SEAT Tarraco, güvenliği ilk sıraya koyacak şekilde tasarlandı ve birinci sınıf güvenlik özellikleriyle donatıldı. SEAT Tarraco, sizi her açıdan korumak için tasarlanmış 7 hava yastığı ile standart olarak gelir.

Serhat Yetik

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Yaşam tarzınıza uyum sağlayan SEAT Tarraco'nun taşıma alanı 760 litreye kadar bagaj alanı sağlayabilirken, koltuk indirildiğinde 1920 litreye kadar çıkabiliyor. Büyük bir SUV kullanmanın ayrıcalığını SEAT Tarraco ile yaşayın.

Yasemin Baytaş

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes