Crafter Panelvan

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Baştan aşağı en iyi. Yeni geliştirilen TDI motorlar.

Yeni Crafter motorları en yüksek performans gereksinimlerini karşılarken, verimlilik ve çalışma güvenilirliğini düşünür. Size tüm motor seçenekleriyle maksimum güç, düşük yakıt tüketimi sunar.

Şerit Takip Asistanı

İstemsiz olarak şeritten çıkma durumunda direksiyonun aksi yöne kırılmasını sağlar ve aynı anda sürücüyü bir uyarı sesi ve çok fonksiyonlu ekrana yansıtılan bilgiler ile uyarır

image image
profile
quotes

Standart İkincil çarpışma önleme asistanı ve rüzgar salınımı destek sistemi sayesinde güncellenen Crafter, daha güvenli seyahat etmenizi sağlar. Crafter Panelvan artık daha güçlü ve her türlü yükün üstesinden gelebilir.

Mehmet Kılıç

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen Ticari Transporter Panelvan'ın geniş iç hacmi ve yüksek taşıma kapasitesi ile büyük eşyaları daha kolay taşıyabilirsiniz. VolkswagenTransporter, geniş aileler için harika bir seyahat fırsatı sunarken, ön konsolu ile sürüşü çok keyifli hale getiren akıllı tasarımı benimsiyor.

Murat Güner

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Transporter Panelvan, yeni görünümüyle eşya taşımada en büyük destekçiniz olacak. Standart olarak sunulan yukarı açılır bagaj kapağı, opsiyonel olarak sunulan arka kanatlı kapı ve ısıtmalı camları ve üstün özellikleriyle yükünüzü hafifletiyor.

Funda Bozkurt

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes