A7 Sportback

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Audi A7 Sportback

Etkileyici derecede çok yönlü

Audi A7 Sportback, hem iş hem de eğlence için dinamik çok yönlü bir araçtır. Zarif coupé tasarımı, yeni bir yapıya sahip Audi Singleframe gibi yeni sportif vurgularla öne çıkar.

Test Sürüş Randevusu

Öne Çıkanlar

image image

İç mekan

Audi A7 Sportback'in iç mekanı, bagaj kapasitesinden ödün vermeden arka tarafta cömert alan genişliği ve yüksek düzeyde konfor sunmasıyla dikkat çekiyor.

Dış mekan

Audi A7 Sportback, devrim niteliğindeki tasarım diliyle öne çıkar ve aynı zamanda klasik quattro mirasını da barındırırır.

image image
image image

Yüksek kaliteli malzemeler

A7 Sportback'in iç mekanı, sportiflik ve kalite değerleriyle tasarlanmıştır. Tüm detaylar, malzemeler ve kaplamalar, olağanüstü bir kalite ve estetik anlayışını yansıtarak iç mekanın büyüleyici güzelliğini vurgular.

Tasarım

Sportif sürüş deneyimi

Opsiyonel sönümleme kontrollü süspansiyon⁴ sayesinde Audi A7 Sportback bir spor aracın performansını lüks bir sedan kullanmanın zarafeti ile birleştirir. Sportif bir sürüş tarzı için, dinamik, yüksek hassasiyetli yol tutuşu ve neredeyse her türlü arazide üstün yön dengesi için spor diferansiyeli⁴ seçebilirsiniz.

image image
image image

Park asistanı paketi

Kaldırım kenarı ve park boşluklarına ileri veya geriye doğru rahat park edin.Audi A7 Sportback'iniz direksiyon, hızlanma, frenleme ve motoru kapatma kontrolünü üstlenir. Park asistanı plus²,⁴ ile parmağınızı araçtaki >>P düğmesinin üzerinde tutun. Tüm park sürecini izlemeniz gerekir.

Panoramik cam tavan

Ekstra geniş, renkli cam yüzey iç mekana ayrıcalıklı bir atmosfer kazandırır. Aracın içine giren ışık, iç mekanın ilerici tasarımını vurgular. Panoramik cam tavan açık olduğunda temiz hava deneyimi sağlar.

image image
profile
quotes

Audi A7 Sportback tarzınıza özel dış renk, döşeme, jant ve ambiyans seçenekleri ile karakterinizi Audi ile buluşturmak için yola çıktı.

Şenol Topçu

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Segmentinde lider olan Audi A7, yakıt tüketimi ile sürücüleri gülümsetmeyi başarıyor. Lüks otomobil sektörüne spor duygusu getiren Auid A7 Sportback, dinamik sürüş destek sistemi ve yol koşullarına duyarlı HD Matrix LED farlarla sürücüyü destekliyor.

Cihat Cemil Çınar

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Yeni A7, isteğe bağlı 12,3 inç Audi sanal kokpit teknolojisi aracılığıyla kendi sesli kontrol multimedya özelliğini sergiliyor ve daha düşük 8.6 inçlik ekran, sürücüye farklı bir araç kliması ve yüksek çözünürlüklü destek deneyimi sağlayacak.

Çağatay Öz

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes