Q8 e-tron

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Elektrikli. Diğer pek çok özelliğinin yanında.

Audi e-tron, tamamen elektrikli bir araç olarak üstlendiği öncü rolünü başarıyla tamamladı. Şimdi onu Audi model portföyüne Audi Q8 e-tron adıyla dahil etmenin zamanı geldi.

Daha hızlı ilerleme

Daha büyük batarya kapasitesi ve daha yüksek şarj kapasitesi sayesinde, Audi Q8 55 e-tron quattro tek bir batarya şarjıyla 582 kilometreye kadar olan mesafeyi kat edebiliyor.

image image
image image

Tamamen elektrikli quattro performansı

Tamamen elektrikli quattro dört tekerden çekişli sürüş, daimi olarak sürüş torkunun ideal dağılımını ve iki aks arasında tamamen değişken olmasını sağlar. Kesin ve hızlı tepkiler. Yüksek yön dengesi ve üstün çekiş için.

İlk bakışta elektriklenme

Yeni görünümü ve özel gündüz farı ile Audi Q8 e-tron, yenilikçi teknolojisini dışına da yansıtır. Kalın yapılı omuz çizgisiyle quattro mimarisi ve özel gündüz farı, metalik kronos grisi gövde rengiyle daha da vurgulanmıştır. Aydınlatıcı tasarım : Audi Q8 e-tron, 2D görünümlü Audi halkaları, modifiye edilmiş ön uç tasarımı ve isteğe bağlı Singleframe projeksiyon ışığı gibi yeni Audi logo stratejisinin yenilikçi vurgularıyla öncü elektrikli mobiliteye yol gösterir.

image image
image image

Yolda yüksek performanslı şarj

Yaklaşık 31 dakika içinde %10’dan %80’e şarj edin³. Audi Q8 e-tron HPC istasyonlarında, 170 kW⁴’a kadar olan şarj kapasitesiyle ve sabit şarj etme eğrisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şarj süresinin büyük bir kısmındaki yüksek şarj kapasitesi standartları belirliyor ve durma süresini azaltıyor.

Etkin rota hizmeti

Yüksek Güçlü Şarj istasyonlarında 170 kW⁴’a kadar hızlı şarj artık mümkün. e-tron rota planlayıcısı⁹ ile şarj noktaları, yüksek şarj kapasitesinin etkin bir şekilde kullanımını sağlamak üzere rota rehberliğine entegre edilmiştir.

image image
image image

Evde şarj

e-tron kompakt şarj sistemi evde şarj için standart olarak mevcuttur.

İki kat daha kolay şarj

Ön yolcu tarafındaki standart ikinci AC şarj noktası her türlü park durumunda azami esneklik sunar. Daha da hızlı şarj için 22 kW (AC)’a kadar standart yerleşik şarj cihazını da kullanabilirsiniz.

image image
image image

Geri kazanımla enerjiyi geri kazanın

Geri kazanım sistemi hem yavaşlama hem de frenleme sırasında enerjiyi geri kazanabilir. Yavaşlama sırasında enerji geri kazanımı ayağınızı gaz pedalından çektiğiniz anda başlar. Geri kazanım derecesi otomatik olarak veya üç aşamalı direksiyon kulakçıklarıyla manuel olarak seçilebilir.

Her şey göz önünde

Standart Audi sanal kokpit plus’taki ekranlar olası tüm geri kazanımı ve kalan menzili görmenize olanak tanır.

image image
image image

Vurgulanmış iç tasarım

Kırmızı renkli dikişler ve Audi Sport GmbH sayesinde heyecanla seyredilecek bir yapı. Diğer pek çok özelliğin yanında, koltuklar, orta konsol, direksiyon ve kapı kol dayanaklarındaki belirgin kırmızı kontrastlı dikişler. Kırmızı kenarlara sahip siyah emniyet kemerleri de görsel olarak çarpıcıdır.

Üstün kalitede sportif ambiyans

Karbon kare, yapı veya yüksek teknolojili örgü, antrasit gibi yüksek kaliteli isteğe bağlı döşemelerle aracın üstün kimliğini ve sportiflik özelliğini öne çıkarın. Bu görünümü tamamlamak için paslanmaz çelik pedallar da bulunmaktadır.

image image
image image

İlerici jant tasarımı

Kırmızı fren kaliperleri, 5-kollu aero yapılı tasarımlı metalik siyah 21-inçlik Audi Sport¹⁹ jantlarının çarpıcı görünümüne katkı sağlar. AUDI AG ve Audi Sport GmbH ürün gruplarından 19 ila 22 inçe kadar değişen tekerlekler de seçilebilir.

Ek saklama alanı

62 litreye kadar çıkan kapasiteye sahip ikinci bagaj kaputun altına yerleştirilmiştir. Bu alanı, örneğin şarj kablosu gibi malzemeleri saklamak için kullanabilirsiniz. Böylece kablolara her zaman kolaylıkla şarj kapaklarının yanından erişebilirsiniz.

image image
image image

Mobil cihazlar için hızlı ve kolay şarj

USB şarj cihazı ile (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar gibi) akıllı cihazlarınız 100 watta kadar (Güç Teslimi) şarj kapasitesi ile aracın içinde hızla şarj edilebilir. USB şarj cihazı tip C şarj portuna sahiptir. Araç içinde 12V soket ile bağlanır.

Pratik bagaj koruması

Yüksek çevreleme özellikli kenara sahip bagaj tepsisi bagajın yerini kir ve neme karşı korur. Tepsi, pürüzsüz plastik yüzeyi sayesinde kolayca yıkanır ve geniş yivler yüklerin savrulup kaymasını engeller.

image image
profile
quotes

Audi E-tron Quattro dört tekerden çekiş sistemine sahip olup, gelişmiş sürüş destek sistemleri ve yeni nesil sürüş dinamikleriyle oldukça güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Yüksek performansa sahip Audi E-tron'un hızlanma esnasında yolcuların rahat ve güvende olması adına E-tron'un koltuklarının bel, sırt ve boyunluk kısmı özel olarak geliştirilmişken, ısıtma ve soğutma özelliği sayesinde tüm hava şartlarında yolcuların rahat etmesini ve yolculuktan keyif almalarını sağlıyor.

Erolcan Darıcıoğlu

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Elektrikli sürüş keyfi ve sofistike iç mekanı ile Audi Q8 e-tron, yeni bir mobilite duygusu yaratıyor.

Muazzez Kayıhan

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes