Cayenne Coupé

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Performans ile şekillendi.

Bu model yıllardır vardı ancak daha da gelişti. Yükseltildi. Alçaltıldı. Ama hep aynı kaldı. Bu model yarışları kazandı. Birçok yarışı. Onu herkes biliyor, herkes tanıyor. Gece. Siste. Gözleri görmese de. Bu model olduğumuz her şeyi anlatıyor. Yeni Cayenne Coupé.

Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi Plus (PDLS Plus) içeren matris huzmeli LED uzun farlar

Seksen dört LED, geçiş yaparak veya parlaklığını azaltarak mevcut trafik durumuna göre ayarlanabilir. Bu, önünüzdeki yolun ters tarafındaki araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşmaması ancak aynı zamanda bunların arasındaki ve yanlarındaki alanların yine de tam olarak aydınlatılması avantajını sağlar. Sizin tamamen önünüzdeki yola odaklanmanıza olanak tanır. Porsche Dinamik Aydınlatma Sistemi Plus (PDLS Plus), navigasyon verilerine dayalı elektronik viraj lambaları ve dört yol ağzı lambası da içerir. Bir dört yol ağzına veya kavşağa yaklaşırken, ışığın huzmesi kısalır ve bunun yerine yolun sol ve sağ tarafları daha yoğun bir biçimde aydınlatılır.

image image
image image

Porsche Yüzey Kaplamalı Fren (PSCB)

Yeni seramik kaplama (tungsten karbür), dökme demir fren disklerinin uzun bir hareketsizlik döneminden sonra bile parlak kalmasını sağlar. Çünkü bu seramik kaplama paslanmaz ve fren tozu miktarını önemli ölçüde azaltır. Porsche Yüzey Kaplamalı Fren (PSCB), ağır yüklerde bile dengeli frenleme sağlar.

Sport Chrono Paketi

Gösterge tablosundaki analog kronometreye ek olarak, Sport Chrono Paketi, çok fonksiyonlu spor direksiyon simidinde dört ayar arasında seçim yapabilmek için kullanılabilen bir mod düğmesi içeriyor: Normal, SPORT, SPORT PLUS ve Bireysel. Bu şekilde, örneğin, Coupé’nizin şasi ve sürüş dinamiklerini bir an içinde ayarlayabilirsiniz. Boylamasına ve yanlamasına hızlanma ile ilgili bilgiler gösterge grubundaki ekranda, tur süreleri için bir performans ekranı da Porsche Communication Management’ta (PCM) bulunabilir.

image image
profile
quotes

Porche Cayenne Coupé, Sport Chrono Paketi ile çok fonksiyonlu spor direksiyon simidinde dört ayar arasında seçim yapabilmek için kullanılabilen bir mod düğmesi içerir. Normal, SPORT, SPORT PLUS ve Bireysel modlardan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Gülin Özçelik

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Cayenne Coupé, hem direksiyon başında hem de arka koltukta sportiflik, lüks ve kalite sunar. Şu anda Porsche'nin sahip olduğu bütün teknolojileri barındıran, yarışlar kazanmış bir otomobildir.

Mert Dinç

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Cayenne Coupé'ta ikonik 911 silüeti, adaptif arka spoyler, panoramik sabit cam tavan, arka lamba şeridi, matris şeklindeki LED farlar ve ön çamur koruma plakası gibi birçok donanımsal seçenekleri vardır.

Selahattin Ekim

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes