A6 Avant

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Audi A6 Avant

Her çizgide dinamik.

Audi A6 Avant'ın hafif eğimli tavan çizgisi ve düz D sütunu benzersiz bir siluetin izlerini taşır. Arka kısım, sportif tavan kenarı spoyleri ve platin grisi trim şeritleri de dahil olmak üzere mat koyu kromdan yeni tasarlanmış difüzör ile dikkat çeker.

Öne Çıkanlar

image image

Kararlı bir şekilde çok yönlü

Yeni Audi A6 Avant her açıdan galip. Dışarıdan bakıldığında sportif ve şık, içeriden bakıldığında sofistike ve cömert görünen Avant dijital çağın getirdiği özelliklerle kapsamlı bir şekilde bağlantılıdır ve yenilikçi sürücü asistan sistemleri ile business sınıfında yeni standartları belirlemektedir.

Minimalist tasarım. Maksimum kullanım kolaylığı.

İsteğe bağlı olarak sunulan 10,1 inç ve 8,6 inçlik HD dokunmatik ekranlar olan Dokunmatik MMI High ekranlar şık ön panele kusursuz bir şekilde uyum sağlarlar ve opsiyonel Audi sanal kokpitin 12,3 inçlik ekranı ile tamamlanmaktadırlar. Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri yedi sürücüye kadar kullanıcının ayrı ayrı kullanıcı profillerinde tercih ettikleri ayarları kaydetmeklerine olanak vermektedir.

image image
image image

Bol miktarda alan sağlar

Konfordan asla ödün vermez: Yeni Audi A6 Avant’ın optimize edilmiş alan konsepti, her zamanki gibi cömert bagaj hacminin yanında sürücü ve yolculara daha fazla ayak, baş ve omuz alanı sağlamaktadır. Üzerinden yükleme yapılabilme seçeneğine sahip ayrık arka koltuk arkalıkları, 40:20:40 oranında esnek bir şekilde katlanarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Komple sürüş deneyimi

Audi RS 6 Avant’ın gücünü dile getirmek gerekirse Güç çıkışı : 441 kW, maksimum tork : 800 Nm, hızlanma süresi 3,6 saniye, en yüksek hız : opsiyonel olarak 305 km/saat, 4.0 litre V8 çift turbo TFSI motor ile dinamik bir deneyim sunar. Audi RS 6 Avant ile uzun yolculuklarınızda konfor ve performansı artırmak için farklı sürüş modları ile aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Sarsıntısı ve yalpalma hareketleri azaltılması adına Audi RS 6 Avant araçlarda, RS Sport süspansiyon ve Dynamic Ride Control özelliği kullanılmıştır.

image image
image image

Hayatın tadını çıkartın.

Audi RS 6 Avant hayatınızın her alanında size arkadaş olmak için ister bir iş toplantılarınıza, isterseniz aile yolculuklarınızda sizinle. Bu sayede günlük kullanım kolaylığını yüksek performanslı spor aracınızla birleştirerek Audi RS 6 Avant’a ilk sürüşünüzde âşık olacaksınız. Yeni tasarımıyla Audi RS 6 Avant, genişletilen gövde ve çamurluk kemerleri ile RS tasarımını öne çıkarıyor. Audi RS 6 Avant dikkat çeken sportif özellikleri arasında çerçevesiz Singleframe ızgara, RS tamponlar ve geniş yan hava girişleri karakteristik bir görünüm sağlamaktadır. Audi RS 6 Avant kendine özgü egzoz sistemi ve tavan kenarı spoyler ile, otomobilinizi tutku dolu kılar. 13 farklı dış boya seçeneğiyle Audi RS 6 Avant sizlerle.

Özgürlük alanı

Audi RS 6 Avant sportif özelliklerinin yanında, arka koltukları katlandığında 1.680 litre bagaj kapasitesi sağlayarak günlük kullanımda dahi size konfor suna. Eşyalarınız ile Audi RS 6 Avant bagaj kapağını açmanız şimdi çok kolay, isteğe bağlı olarak sunulan, ayak hareketinizle bagaj kapağını açan mekanizması ile eşyalarınızı bagaj bölümüne özgürce yerleştirebilirsiniz.

image image
image image

Dışı da içi de ayrı bir estetiğe sahip

Audi RS 6 Avant fütüristik lüks iç tasarımında kullanılan yüksek kaliteli eşkenar dörtgen ya da petek desenli RS spor koltukları sürüş esnasında sağlam destek sunar. Audi RS 6 Avant antrasit renk ve kırmızı gri renkte iki RS tasarım paketiyle sportifliği artırır. Direksiyon simidinde, koltuk ve kapı eşiği kaplamalarında bulunun RS kabartması, Audi RS 6 Avant ile etkileyici bir karakter oluşturur.

profile
quotes

S line-paketler ile Audi A6 Avant'ınızın sportif görünümünü kavuşurken Audi Design Selection'la aracınızın iç mekanını dilediğiniz malzeme ve renk yelpazesiyle oluşturabilirsiniz. A6 Avant kullanıcıları, Audi’nin sunduğu akıllı sürücü asistanı ve sınırsız teknoloji donanımlarıyla bir otomobilden daha fazlasına sahip olabilir.

Kubilay Yılmaz

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Yeni Audi A6 Avant tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahiptir. LED teknolji farlar yandıktan hemen sonra, yolları neredeyse gün ışığı seviyesinde aydınlatmayı sağlarlar. Opsiyonel olarak sunulan Matrix LED farlar ise karşıdan gelen araçları görmenizi kolaylaştırıyor.

Cihat Cemil Çınar

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Audi A6 Avant, isteğe bağlı olarak sunulan, aracın dışında da çalışan 10.1 inç dokunmatik ekrana sahip ağa bağlı tabletler aracılığıyla eğlence imkanı sağlıyor. Opsiyonel A6 etkileyici mekân hissini konfor odaklı iç tasarımla birleştiriyor. Ortam aydınlatması, iç mekânın ve bagaj bölmesinin yeni öne çıkan özelliği olarak kendini gösteriyor.

Ceren Bergi

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes