A6 Sedan

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Audi A6 Sedan

Atletik özellikler ile klasik bir güzellik.

Audi A6 Sedan'ın cömertçe tasarlanmış iç mekanı çok sayıda konfor ve rahatlık özelliği, bireysel olarak ayarlanabilen bir kullanım konsepti ve düşük bir gürültü seviyesi sunar. Advanced line Audi A6 Sedan, önünden arkasına sportif ve zariftir: yeni bir yapıya sahip Audi Singleframe'den yeni tasarlanmış arka difüzöre kadar.

Test Sürüş Randevusu

Öne Çıkanlar

image image

İç mekan

Audi A6 Sedan, tam boyutlu sınıfta standartları belirleyen ve daha fazla konfor ve güvenlik sunan opsiyonel sürücü asistan sistemleriyle²,⁶donatılmıştır. İç tasarım konusunda cazip bir malzeme ve renk seçeneği arasından seçim yapmak mümkündür.

Dış mekan

Advanced line Audi A6 Sedan, kavisli arka kenara sahip kısa bagaj bölmesi kapağının ortaya çıkardığı dinamik stiliyle öne çıkar.

image image
image image

Her açıdan net bir duruş

Ön kısım, yeni bir yapıya sahip Audi Singleframe ve selenit gümüş dekoratif unsurlara sahip yan hava girişleri ile öne çıkıyor. Tekerlek kemerlerinin üzerindeki güçlü kıvrımlarla daha keskin omuz çizgisi quattro mimarisini ve dış aynalar sportifliği öne çıkarıyor.

Tasarım

Daha fazla çeviklik

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon, olağanüstü sportif direksiyon oranı sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar. Opsiyonel olarak sunulan Dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme⁶, çevikliği ve manevra kabiliyetini önemli ölçüde artırır. 21 inç jantlar⁶ aracın atletikliğini vurgular ve aynı zamanda gelişmiş ses konforu sağlar.

image image
image image

Her şey için daha fazla yer

Geniş iç mekan, özellikle arkadaki yolcular için geniş diz mesafesi anlamına gelir. Önde ve arkada baş mesafesi ve omuz mesafesi de cömertçe boyutlandırılmıştır. Bagaj bölmesinin boydan boya yükleme genişliği ve 530 litrelik kapasitesi, bagajınızı yerleştirmek için uygun seçenekler sunar.

400 fonksiyona kadar özelleştirme

MMI dokunmatik yanıt sistemi, sezgisel kullanım ve kişiselleştirilebilirlik açısından yeni bir standart belirler. Mantıksal ve düz menü yapısı sayesinde sistem, araç fonksiyonlarına hızlı erişim sağlar.

image image
image image

Ambiyans aydınlatması

Ambiyans aydınlatma paketi plus benzersiz bir atmosfer yaratır ve Audi A6 Sedan'ın iç mekanına iyi hissettiren büyüleyici bir ambiyans katar. Hassas kontur aydınlatması gösterge panelini, orta konsolu ve diğer belirgin tasarım yapılarını 30 farklı renk tonuyla vurgular.

Performans

Mild hybrid teknolojisi

Audi A6 Sedan'ın tüm motorları, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak tüketimi azaltabilen Audi mild-hybrid teknolojisi ile donatılmıştır

image image
profile
quotes

Geniş iç hacmi ile ailelere de uygun olup aynı zamanda akıllı sürücü asistan sistemlerinden oluşan ve isteğe bağlı olarak sunulan sınırsız teknolojilerle donatılmıştır. Audi'nin, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojileri devreye soktuğu yeni gözdesi A6 Sedan görülmeye değerdir.

Cihat Cemil Çınar

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

A6 Sedan, etkileyici mekân hissini konfor odaklı iç tasarımla birleştiriyor. Ortam aydınlatması, iç mekânın ve bagaj bölmesinin yeni öne çıkan özelliği olarak kendini gösteriyor. Opsiyonel ambiyans aydınlatma paketleri ile iç mekanda sizi daha da iyi hissterecek bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Ceren Bergi

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Audi A6 Sedan'ın sürücü destek sistemi ile trafikteki sürprizlerle kolayca baş edebilirsiniz. A6 Sedan, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak teknolojileri kullanır. Opsiyonel asistan sistemleri ile sıkı bir etkileşim içerisinde çalışarak, bu teknolojieri etkili kılarak, yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

Kardelen Erkan

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes