Yeni Amarok

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Volkswagen Yeni Amarok

Hedef, tüm yollar

Aracını yalnızca bir yerden bir yere gitmek için kullanmaktan çok daha fazlasını yapmak isteyenler için Amarok: Yeni Nesil Yol ve Arazi Uzmanı. Sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde her zorluğun üstesinden gelen Amarok, benzersiz tasarımı sayesinde gittiği her yerde tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Segmentine yön veren Amarok taşıdığı Volkswagen DNA’sı ile premium pikabı yeniden tanımlıyor.

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Kendinden Emin Tasarım

Her durumda sunduğu güç, hâkimiyet ve çeviklik, onu Volkswagen Ticari Araç’ın premium pikabı yapıyor. Karizmatık tasarımı ve off-road perfomansıyla çok yönlülüğü ortaya koyuyor. Amarok Aventura’nın zarafetinden, Amarok PanAmericana’nın sağlamlığına, Yeni Amarok’un beş donanımının her biri birbirinden farklı özellikler sunuyor. Yeni ön tasarımında, styling ya da sportif barlara kadar Yeni Amarok, hayallerinizi süsleyecek her ayrıntıyı bir arada bulunduruyor.

İşte off-road

Yeni Amarok’u eşsizbir off-road aracı yapan nedir? Yeni teknolojisi, daha fazla sürüş modu, hava yastıkları ve 25’in üstünde sürücü asistan sistemi sayesinde Yeni Amarok, önceki neslinden daha fazla off-road özelliği sunuyor. Değişen boyutları; gövde, şasi, motor ve şanzıman seçenekleriyle off-road yönü daha da güçleniyor. Yeni Amarok bu kadarıyla sınırlı kalmıyor; daha da artmış sudan geçiş derinliği, yerden yükseklik ve yüksek uzaklaşma açısı sunuyor.

image image
image image

Baştan sona yenilenmiş Volkswagen DNA’sı

Tamamen yenilenmiş Volkswagen DNA’sı Yeni Amarok’un güçlü yanını ortaya çıkarırken yüksek yaklaşma açısı, geniş dingil aralığı ve artırılmış yerden yüksekliği onun arazideki üstünlüğünü ortaya koyuyor. Önceki neslinden daha geniş aks mesafesi maskülen yanını vurguluyor.

Daha çok ışık!

Yeni Amarok'ta yalnızca LED farlar kullanılıyor. Ayrıca ihtiyaçlarınıza ve ekipmanınıza bağlı olarak aşağıdaki teknolojiler de size sunuluyor: “IQ.Light” LED matrix far, LED farlar, LED/halojen arka lambalar, LED sis farları, Ambiyans aydınlatma, Yük bölümünde LED aydınlatma

image image
image image

Çok yönlülüğün keyfi

İster şehirde olun, ister doğada, Yeni Amarok, tüm donanım seviyeleriyle çok yönlü bir deneyim sunuyor. Önceki neslinden daha büyük olan Yeni Amarok, 1,2 tona kadar yükleme kapasitesi ile maksimum 3,5 ton römork çekme kapasitesi ile her göreve uyum sağlıyor. Yeni Amarok'un aks mesafesi toplam uzunluğuna kıyasla daha uzun olduğu için gövde çıkıntıları azalıyor. Bu arazi becerilerine olumlu etki ediyor. İyileştirilmiş arazi yetenekleri sayesinde su geçiş derinliği önceki nesil ile kıyaslandığında artıyor. Aynı zamanda 25’in üzerinde sürücü asistan sistemi, hava yastıkları, çeşitli dış ekipman paketleri ve yeni konfor özellikleriyle dikkat çekiyor.

Sürüş modları ve asistan sistemleri

Yeni Amarok'un sürüş modları ile farklı hava ve yol koşullarında sürücüleri birçok şekilde destekliyor. 20’si yeni olmak üzere 25’in üzerinde opsiyonel asistan sistemi daha fazla sürüş konforu sağlıyor. Park Assist Plus bunlardan yalnızca bir tanesi. Dar bir alanda manevra yapmanız gerektiğinde bu tam otomatik park asistanı size çok yardımcı oluyor. Sistem, uygun bir park yeri algıladığında park manevrasını yapıyor, size de park etme sürecini izlemek ve gerekirse müdahale etmek kalıyor. Çevresel Görüş Sistemiise 360°'lik üstten görüş dâhil olmak üzere dört bir yandaki kameralarıyla birden çok görüntüyü size gösteriyor. Yeni Amarok şehir içerisinde de konfordan ödün vermiyor. Örneğin, çok şeritli şehir sokaklarında ya da otobandaysanız Şerit Takip Asistanı sizin en büyük yardımcınız. Dış aynadaki bir LED ışığı sizi arkadan yaklaşan ya da kör noktada bulunan araçlar konusunda uyarıyor. Bu ve diğer pek çok destek sistemi Yeni Amarok'u sadece daha mükemmel bir araç hâline getirmekle kalmayıp çok daha konforlu bir sürüş de sağlıyor.

image image
image image

Araziye renk katar

Yeni Amarok, sekiz adet dikkat çekici renkte geliyor: Opak renk olarak duru beyaz, metalik renk olarak ise gece yarısı siyahı, parlak mavi, açık gri, koyu gri, derin kırmızı ve parlak bej. Orta mavi ise Volkswagen Ticari Araç’a özel bir renk.

Bilgi, eğlence ve bağlantı

8 ve 12,3 inçlik dokunmatik ekranı yalnızca şık görünmekle kalmıyor, aracın birçok fonksiyonunun yanı sıra dijital radyoyu da kontrol ediyor. 8 adet hoparlör ve subwoofer ile 640 Watt’lık müzik gücüne sahip Harman Kardon premium ses sistemiyle Yeni Amarok, bir müzik ziyafeti vaadediyor.

image image
image image

Her yönüyle konforlu

Yeni Amarok, premium ekipmanları sayesinde yolculuğunuzu çok daha keyifli hâle getiriyor. 10 yöne hareket edebilen elektrikli koltukları, sürücü bölümündeki gösterge paneli ve iç trimdeki şık deri görünümüyle oldukça etkileyici. Çok yönlü direksiyonu ve ambiyans aydınlatmasıyla her yolculuğa keyifle başlamanızı sağlayan Yeni Amarok’un 10 vitesli otomatik şanzımanı da buna katkı sağlayarak aracın tüm gücünü yola veriyor. Ya bir anda yağmur başlarsa? Yalnızca bir düğmeye basmanız aracınızdaki yükü korumanıza yetiyor, elektrikli sürgülü kapak sistemi aracınızdaki yükün üstünü örtüyor.

Herkes için konfor

Yeni koltuklar, premium görünümü desteklerken, tüm yolculara her zamanki Volkswagen konforunu sunuyor. Yeni Amarok'ta sürücü ve yolcu, isteğe bağlı olarak elektrikli 10 yöne ayarlanabilen konforlu, geniş koltukların keyfini sürebiliyor. Arka yolcu bölümü ise, üç yetişkin yolcu için geniş ve rahat bir seyahat alanı sunuyor. Ayrıca ek bir torpido gözü, sırt dayama yerlerindeki cepler ve arka koltukların altındaki saklama alanları gibi akıllı çözümlerle saklama alanınız artıyor.

image image
profile
quotes

Tamamen yeniden tasarlanarak, sportif bir görünüme ve yepyeni bir iç mekana kavuşan Yeni Amarok, sağlamlığı, gücü ve sunduğu bir çok teknolojik özelliğiyle Volkswagen DNA’sını yüzde 100 korumayı başarıyor.

Ali Muhammet Yıldırım

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Bugüne kadar olan tüm off road deneyimlerinizi unutun.V6 motor ile heyecana hazır olun...

Fırat Bedri Metin

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes