A5 Cabriolet

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Audi A5 Cabriolet

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan.

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Cabriolet'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır. 50 km/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan 15 saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Bagaj kapasitesi 370 litredir.

Öne Çıkanlar

image image

Etrafınızın tadını çıkarın

50 km/saate kadar hızlarla hareket ederken tavan 15 saniye içinde açılabilir ve 18 saniye içinde tekrar kapatılabilir. Audi A5 Cabriolet'nin tavanı kapatıldığında genel tasarıma zarif bir şekilde uyar. Bagaj kapasitesi 370 litredir.

Rahatlatıcı bir yolculuk mu? Kesinlikle

Audi A5 Cabriolet'nin dijital dünyasını 10.1 inç MMI dokunmatik ekranla sezgisel olarak kontrol edin. Ve isteğe bağlı Audi sanal kokpit plus ayrıca özelleştirilebilen kullanımı, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı ile karmaşıklığı en aza indirir. Çevrimiçi gezilecek yerler araması, Google Earth™³ ile navigasyon ve Amazon Alexa⁴ entegrasyonu gibi çok çeşitli isteğe bağlı Audi connect hizmetlerinden² yararlanın.

image image
image image

Ödün vermek? Hiç gerek yok

Audi A5 Cabriolet'nin iç tasarımındaki yatay tasarım öğeleri, yeniden tasarlanmış orta konsol ve parlak siyah renkli kapı çıtaları büyüleyici bir ferahlık hissi yaratır. İlerici yapıya sahip bu iç tasarım, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri, son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve isteğe bağlı ortam aydınlatma paketi ambiyans aydınlatma paketi plus ile tamamlanır. Okapi kahverengisi ve isteğe bağlı S line tasarım paketi sayesinde iç tasarıma isteğe bağlı vurgular verilebilir.

profile
quotes

Audi A5 Cabriolet'in opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, direksiyon oranını ve direksiyon kuvvetini araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlayarak mükemmel sürüş konforu sunuyor. Opsiyonel Audi phone box sayesinde akıllı telefonunuzda yüksek arama kalitesinin ve endüktif kablosuz şarjın keyfini çıkarın.

Serkan Çalık

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

10.1 inç MMI dokunmatik ekran aracılığıyla Audi A5 Cabriolet'nin dijital dünyasını sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz. Opsiyonel Audi Virtual Cockpit plus ayrıca özelleştirilebilir çalışması, sezgisel menü navigasyonu ve sürücü odaklı ekranı sayesinde karmaşıklığı en aza indirir. Çevrimiçi gezi arama, Google Maps navigasyon ve Alexa entegrasyonu gibi çeşitli isteğe bağlı Audi Connect hizmetleri ile size destek olmasına izin verin.

Ceren Bergi

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes