Caddy Cargo

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

İşiniz çoksa yeriniz de çok.

Caddy’nin genişleyen sürgülü kapısı sayesinde şimdi hem yük yüklemek hem de yük indirmek çok kolay. Yeni tasarımıyla Caddy Cargo Maxi geniş olduğu kadar, her zamankinden daha göz alıcı.

Yokuşta yükü dert etmeyin.

Caddy’de bulunan elektromekanik park freniyle aracınızı olduğu yerde güvenle park ediyorsunuz. Ayrıca Caddy, Autohold sistemi sayesinde en dik yokuşlarda aracınızı yormadan kalkış yapmanızı sağlıyor. Ayrıca aracınızın, ön tekerleklerinden birinin kaygan zeminde boşa döndüğü durumlarda, EDL (Elektronik diferansiyel kilidi) boşa dönen tekerleği frenliyor ve kuru zemindeki tekerleğe motor torkunun aktarılması sağlanıyor. EDL sayesinde aracın yol tutuş kabiliyeti iyileşirken, kaygan zeminlerde kalkış yapmak kolaylaşıyor.

image image
image image

Zekice tasarlanmış yük bölümü.

Altı adet yük kancasıyla en ağır yükleri bile Caddy’nin zeminine güvenle sabitleyebilirsiniz. Sürücüyle yük bölümü arası gürültüyü engellemek için camlı duvar ve kafesle ayrılıyor.

profile
quotes

Altı adet yük kancası ile en ağır yükü bile Caddy Cargo'nun zeminine sağlam bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Sürücü ve kargo ambarı arasındaki gürültüyü önlemek için cam duvar ve kafes ile ayrı olarak tasarlandı. Yeni Caddy işiniz ve sizin için her şeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlandı.

Mehmet Kılıç

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen Caddy Cargo'daki elektromekanik park frenini kullanarak aracınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Ayrıca Volkswagen Caddy Autohold sistemi sayesinde en dik yokuşlarda aracınızı yormadan kalkış yapmanızı sağlar.

Bahadır Yongacı

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes