Q5 Sportback

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Yeniden tanımlanan SUV

Audi Q5 Sportback rahat baş ve diz mesafesi ile beş kişi için bol miktarda alan sağlar. Q5 Sportback, seyahatlerinizde işlevsel olarak kullanabileceğiniz değişken bagaj kapağı bölmesi ile, ayrı ayrı ya da birlikte katlanabilen arka koltuk sırası sayesinde geniş bagaj hacmi sunar.

Büyüleyici sürüş dinamikleri

Audi Q5 Sportback, SUV aracınızın performansını günlük sportif kullanımla birleştirdi. Audi Q5 Sportback’in coupé araçlara benzer tavan hatları sayesinde, sportif bir SUV otomobile dinamik ve etkileyici bir görünüm kazandırırken, aerodinamik görünümüne geniş, düz eğimli arka hatlarıyla destek olmaktadır. Yatay çıtalı difüzör, Q5 Sportback’in boylu boyunca uzanan krom şerit ve tavan kenarlarındaki spoyler ile etkileyici bir tasarım sunar. Ön tasarımda kullanılan çarpıcı hava girişleri ve petek görünümü ile Audi Q5 Sportback güven sağlar.

image image
image image

Her sürüş bir ifadedir

Audi Q5 Sportback otomobiliniz için opsiyonel olarak sunulan OLED’lerin etkileyici görüntüsü için, aracınızı satın alırken üç farklı lamba ışık imza tasarımı arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Audi Q5 Sportback, kullandığınız sürüş moduna bağlı olarak arka lamba ışık imzasını değiştirir. OLED teknolojisi ile arka lambalar Q5 Sportback hareketsizken bile araca yaklaşan diğer sürücüler 2 metreden fazla yaklaştığında OLED segmentleri otomatik olarak devreye girer ve geniş bir alanı görünür kılar.

profile
quotes

Audi'nin yeni nesil SUV segmentteki temsilcisi, Audi Q5 Sportback, Coupe sportifliğinden ödün vermeyenlerin aracı olmaya hazır. Audi Q5 Sportback, çok amaçlı spor otomobil ihtiyacının karşılığı olan Quattro genleri ile yerini aldı.

Cihat Cemil Çınar

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes