Octavia

Škoda Octavia

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Škoda Octavia

Rollerden uzak, kendine yakın.

Çıkacağınız her yolda kendiniz olmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey Škoda Octavia’da. Size alan yaratan geniş iç hacim, göz zevkinize hitap ederken işlevselliğe de önem veren benzersiz tasarım, her an elinizin altında olan yardımcı teknolojiler ve üstün güvenlik özellikleri… Size sundukları sayesinde Škoda Octavia’nın kapısını kapattığınız anda rollerden uzak, kendinize yakınsınız.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Skoda modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Yepyeni bir Škoda Deneyimi

Yeni ŠKODA OCTAVIA iş yaşantısından aile seyahatlerine, uzun yol deneyimlerinden gündelik kullanımlara kadar ideal bir tercihtir.Zamanın ötesinde tasarımı, pürüzsüz aerodinamiği ve kusursuz hatları Yeni ŠKODA OCTAVIA’nın karizmatik ve sportif duruşunun başlıca öğeleri.

Kendin Gibi Yaşa

Karşınızda tamamen yenilenen ŠKODA OCTAVIA. Standartların üzerinde sunduğu geniş yaşam alanıyla hem iş hayatınızda hem de gündelik kullanımlarındaki pratikliğiyle daima yanınızda. Optimum boyutları, gelişmiş sürüş destek asistanları, üstün performansı ve konforuyla, günlük kullanım ve uzun seyahatleriniz için birebir. ŠKODA OCTAVIA sunduğu sayısız güvenlik asistanı, akıllı çözümleri ve bağlantı servisleriyle yolculuklarınız keyfe dönüşecek.

image image
image image

Teknolojisi ile Bir Adım Önde

ŠKODA OCTAVIA size kesintisiz bir iletişim deneyimi sunmaktadır. Anahtarsız giriş – çıkış - çalıştırma sistemi KESSY, artık arka kapı kolları üzerindeki tuş ile aracınızı kilitlemenizi sağlamaktadır. Kablosuz olarak bağlanılabilen SmartLink+, Apple Car Play, Android Auto ve MirrorLink ile telefonunuzu aracınıza bağlayabilir, görüşmelerinizi ŠKODA OCTAVIA’nın bilgi ve eğlence sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Herkes İçin Geniş Yaşam Alanı

ŠKODA OCTAVIA’nın sahip olduğu 600lt’lik bagaj yükleme kapasitesi arka koltuklar yatırıldığında 1.555lt’ye kadar çıkabilmektedir. Bagaj bölümünde yer alan sayısız akılcı çözümlerle, eşyalarınızı çok daha düzenli yükleyebilir ve bagajınızı düzenleyebilirsiniz.

image image
image image

eCall Acil Durum Çağrısı

eCall Acil Durum Çağrısı, herhangi bir kaza anında acil destek ekibine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Kazanın büyüklüğüne göre acil destek ekipleri aracın içerisinde bulunan sim kart aracılığı ile otomatik olarak aranır.

profile
quotes

Çevre dostu Yeni ŠKODA OCTAVIA, azaltılmış ağırlığı (102 kg) sayesinde yüksek çalışma verimliliğine sahiptir. Birçok güvenlik özelliği, en zorlu koşullarda bile aracınıza güvenmenizi sağlar. Dokuz adede kadar hava yastığı sizi ve sevdiklerinizi koruyabilir.

Derya Özdil

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Gözünü yoldan ayırmadan kablosuz olarak bağlanabilen SmartLink+, Apple Car Play, Android Auto ve MirrorLink ile telefonunuzu araca bağlayabilir ve ŠKODA OCTAVIA'nın bilgi-eğlence sistemi üzerinden arama yapabilirsiniz.

Deniz Ader

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes