Transporter Kombi

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Her çizgisi yeniden tasarlandı.

Hem iş hayatınızı hem de gündelik hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellikle donatıldı.Baştan aşağı yenilenen tasarımı, gövde rengi tamponu ve yan aynalarıyla yine göz alıcı, diğer tüm özellikleri sayesinde de güvenli ve konforlu. Transporter’da farların düzeni karşıdan gelen araçların gözlerini kamaştırmayacak şekilde ayarlandı. Elektrik kumandalı, katlanabilen ısıtmalı yan aynalar kontak anahtarı veya kokpitte yer alan ayna kumandası sayesinde tek bir hareketle kolayca katlanabiliyor.

Kuralları baştan yazmak için var.

Yeni iç mekânı son derece farklı ve kusursuz olan Transporter, bu özelliği sayesinde alışılagelmiş ticari araçların çok ötesinde. Aynı zamanda üstün teknolojik özellikleriyle de sürücüsüyle arasında güçlü bir bağ kuruyor. Elektronik kontrollü klimasıyla Transporter’ın içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Transporter’ın yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor. Rahatça katlanıp sökülebilen arka yolcu koltukları ile taşımanız gereken yükler için geniş bir alan yaratma imkânı sunuyor.

image image
image image

Göz alıcı iç tasarımı sizi büyüleyecek.

7 ileri DSG otomatik vites teknolojisi ile vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleriyle sürüş konforunu artırıyor. Manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığıyla bir araya getiriyor. Uzun yolculuklar sırasında yorulduğunuzu anlayan ve sizi uyaran bir yardımcınız var: Yorgunluk tespit sistemi normal sürüş alışkanlığınız dışında farklı bir hareket algıladığında yolculuğa ara vermeniz için sizi, hem görsel hem sesli olarak uyarıyor.

profile
quotes

Yükünüzü hafifletecek Transporter artık daha güvenli ve konforlu. Rüzgar devrilme asistanı sayesinde yükünüzle en zor virajları bile güvenle aşabileceksiniz. Elektromekanik servo direksiyon teknolojisi sayesinde ise yükünüze rağmen araç sürmekten keyif alacaksınız.

Ali Muhammet Yıldırım

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

6,5”lik dokunmatik ekrana sahip Composition Colour radyo şimdi çok daha fonksiyonel. App-connect özelliğiyle akıllı telefonunuzu Transporter’a bağlayıp kesintisiz olarak birçok programı dokunmatik ekrandan yönetebilir, telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bluetooth özelliği, harici SD kart, ön konsolda 2 adet USB Type C girişiyle dilediğiniz kaynaktan müzik dinleyebilirsiniz.

Funda Bozkurt

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Elektronik kontrollü kliması ile nakliye aracının içini istediğiniz sıcaklığa kolayca ayarlayabilir ve sıcaklığı kendiniz ayarlayabilirsiniz. VW Ticari Transporter Kombi'nin yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu konforlu sürüş keyfinizi bekliyor. Arka yolcu koltuğu, taşımanız gereken eşyalar için daha fazla alan yaratmak için kolayca katlanabilir ve demonte edilebilir.

Bahadır Yongacı

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen Transpoter, ön konsolda en verimli şekilde kullanılan eşya gözleri, App-connect özelliği ile size özel dokunmatik ekranı, arka koltukta 3 adet isofix çocuk koltuğu sabitleyicisi ve yorgunluk tespit sistemi ile size gerçek bir yol arkadaşı olup dinlenmeniz gerektiğini size bildirecektir.

Burak Tuğcuoğlu

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes