Caravelle

Biraz geriye çekilin ve onu izleyin.

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Baş döndüren tasarım

Yalnızca dışı değil, yenilenen içi de çok şık.

Caravelle, sürücü ve yolcu bölümüne farklı derecelerde ısı veren klimatronik klimasıyla sıcaklığı istediğiniz gibi kontrol etmenizi sağlarken elektromekanik servotronik direksiyonuyla da konforunuzu üst seviyelere çıkarıyor.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Her zamanki gibi göz alıcı.

Tamamen yenilenen çizgileri, bu çizgileri tamamlayan krom şeritli ön ızgarası ve gövde rengi tamponlarıyla Yeni Caravelle, çekiciliğiyle başları döndürüyor. Gövde rengindeki dış dikiz aynalar, kontak anahtarı veya kokpitte yer alan ayna kumandası sayesinde tek bir hareketle kolayca katlanabiliyor. Isıtmalı ayna fonksiyonu ile soğuk havalarda dış dikiz aynalarında oluşan buğuları giderir. Dış dikiz aynalarının arkasında yer alan resistans sistemi, ayna kumandası üzerinden devreye alındıktan sonra 10 dakika boyunca çalışır ve buğuları çözer.

Yalnızca dışı değil, yenilenen içi de çok şık.

Elektromekanik servotronik direksiyonuyla konforu üst seviyeye çıkarıyor. Gözünüzün rahatsız olmasını önlemek için, gelen ışığın seviyesine göre dikiz aynası otomatik olarak kararak konforlu bir sürüş sağlıyor. Caravelle’in yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor.

image image
image image

Yolcularınız için en konforlusu.

Caravelle’in içine oturanlar bir daha kalkmak istemeyebilirler... Çünkü onun iç mekânı konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. Yolcu bölümünde, kişiye göre ayarlanabilen klima üfleçleri ve okuma lambaları yolculuklar ne kadar uzun olursa olsun evinizin konforunu aratmıyor. Camlarda bulunan stor perdeler, yolcularınız için daha konforlu bir yolculuk imkanı sunar. Ayrıca Arka yolcu koltuklarında iki adet çocuk koltugu sabitleyici (isofix), çocuk koltuğunu sabitleyerek küçük yolcuların en güvenli şekilde seyahet etmelerini sağlıyor.

profile
quotes

Caravelle 8+1 tüm beklentilerinize tek çözüm! Göz alıcı tasarım, en son teknoloji güvenlik ekipmanları, üst seviye konfor ve kesintisiz güç sunan 4M DSG seçeneği ile eşsiz. İçinde tüm sevdiklerinize yer var!

Cansu Elif Kahraman

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen Ticari Caravelle iş hayatınızı ve günlük hayatınızı kolaylaştıracak birçok fonksiyon ile donatılmıştır. Volkswagen Ticari Caravelle'in iç mekânı konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Kişiye göre ayarlanabilen klima ve okuma lambaları, camlarda bulunan stor perdeleri yolcularınıza daha konforlu bir yolculuk sunacaktır.

Bahadır Yongacı

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

VW Ticari Caravelle, elektromekanik servo elektronik direksiyon sistemi ile konforu yeni bir seviyeye taşıyor. Gözlerin rahatsız olmasını önlemek ve konforlu bir sürüş sağlamak için gelen ışığın yoğunluğuna göre dikiz aynası otomatik olarak kararmaktadır.

Fırat Bedri Metin

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Akıllı ön konsol tasarımı basit ama kullanışlı bir yapı gösteriyor. 2.0 TDI 150 PS motor, 1500-3000 rpm arasında ortalama 340 Nm tork üretiyor ve 6 ileri manuel/7 ileri DSG şanzıman ile donatılıyor. VW Ticari Caravelle, çeşitli opsiyonel fonksiyonlar ile farklı ihtiyaçlara cevap verecek çözümler sunuyor.

Funda Bozkurt

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes