Transporter Pikap

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen Ticari modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Yeni tasarımı ile hizmet etmeye hazır.

Volkswagen’in yeni tasarım diliyle yorumlanan Transporter Pikap, keskinleşen hatlarıyla şimdi çok daha çekici. Alüminyum kasa ile hafifleyen araç daha yüksek istiap haddine ulaşır. Yüksüz kullanım esnasında çelik kasalı araca göre düşük yakıt tüketimi sağlar.

İşiniz emin ellerde

Transporter, geniş iç hacmi ve her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesiyle size her türlü kolaylığı sağlıyor. Transporter Pikap, sunduğu kabin çözümleriyle, yükleriniz için esnek bir kullanıma olanak tanır. Arka kapaktaki paslanmaz ve kaymaz basamak sayesinde kasa bölümüne ulaşım kolaylaşıyor.

image image
image image

Yolculuklarınızın her anı güven dolu.

Elektro mekanik servo direksiyon, hıza bağlı şekilde ayarlanan elektrikli bir güç destekli yardımcı direksiyondur ve sadece sürücünün ihtiyaç duyduğu anlarda devreye girer. Gündüz farları ve 3. stop lambası, kontak yapıldığında devreye girerek, aracın diğer araçlar ve yayalar tarafından kolayca fark edilmesini sağlıyor. Sağladığı güvenlikle birlikte yakıt tüketimini artırmadan ekonomik kullanım sağlıyor.

profile
quotes

VW Transporter Pikap'ın akıllı tasarımları birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığıyla birleşince, sürücülere eşsiz bir konfor sunmaktadır. Transporter Pikap, tek kabin ve çift kabin olmak üzere ikiye ayrılıp taşıma kapasitesini artırdı.

Cansu Elif Kahraman

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Konforlu tasarımı, yüksek konfigürasyonu ve katlanabilir koltukları ile yolcu ve kargo taşımacılığında büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca Transporter Pikap’ın taban kaplaması, olası hasar ve çizilmelere karşı zemini korurken alüminyum kasası sayesinde de araç hafifliyor ve yüksüz kullanım esnasında çelik kasalı araca göre de daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor.

Bahadır Yongacı

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Sürücü destek sistemindeki çeşitli asistanlar sayesinde Transporter Pikap, sürüş deneyiminde işinizi kolaylaştıracak farklı hizmetler sunar. 6.5 inçlik dokunmatik ekranı ile araç bilgilerine kolayca erişebilir ve radyoyu kontrol edebilirsiniz.

Utku Kalay

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes