VW Ticari Kazandıran Servis Kampanyası

Kazandıran Servis orijinal parça değişimi ve bakımlarda %40’a varan bahar indirimleriyle Doğuş Oto'da!

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
02-01-2025
campanigns-banner

Servis Randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Servis Randevusu Al

Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi Doğuş Oto'lara getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için aracınızı bahara hazırlayın.


Ağır bakım paketinde, aşınma parçalarında ve yürüyen aksamda %40'a varan bahar indirimlerden yararlanın!


Kampanya Katılım Koşulları

  • Kampanya yararlanma koşulu olarak Volkswagen Ticari Araç Mobil Uygulama üyesi olunması gerekmektedir. ZUBİZU üyeleri, Volkswagen Ticari Araç Mobil Uygulamasına da üye olarak kampanyadan yararlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Şirket adına veya vergi levhası olan bir kişi adına alınan her türlü ticari araç için ve aracı kullanacak sürücüler için yetki belgesi alınması zorunludur.


Yeni Amarok ticari araç sınıfında yer alan bir araç modelidir. Bu araç, güçlü bir pikap aracıdır ve özellikle yük taşıma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkar. Özellikle inşaat, nakliye, lojistik gibi sektörlerde tercih edilebilir.

Caddy Cargo, Caddy Kombi, Transporter Kombi, Transporter Panelvan, Transporter Pikap, Caravelle, Amarok, California, Grand California, Crafter Panelvan, Crafter Okul Servis ve Multivan.

Volkswagen California, iki farklı uzunluktaki şasi seçeneğiyle gelir ve geniş bir yatak, mutfak, ve oturma alanına sahiptir. Volkswagen Grand California, Bu model, California'nın daha büyük ve genişletilmiş versiyonudur. Daha geniş bir yaşam alanı, duş ve tuvalet gibi ekstra özelliklere sahiptir.


Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Volkswagen Ticari araçların servis ve bakım maliyetleri, birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında aracın modeli, yaş ve kullanım şartları yer alır.