Tiguan

Mümkün olanın ötesinde.

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Tiguan, mümkün olanın ötesinde.

Özgün duruşuyla Tiguan daha ilk bakışta sizi etkiler.

Üstün Alman mühendisliğinin bir sonucu olan kusursuz sürüş özellikleri ve tartışılmaz Volkswagen sağlamlığıyla Tiguan, şimdi her zamankinden daha konforlu ve daha sezgisel.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Volkswagen modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji

IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde desteklerken Tiguan'ın tüm ihtişamıyla parlamasına da katkı sağlar. Sistem, her bir far grubunda yer alan çok sayıda LED modülü bağımsız olarak açıp kapatabilir. Bu sayede, farklı hız, hava ve yol koşulları altında en optimum aydınlatma otomatik olarak sağlanır. Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde bu farlar, uzun hüzmeli farlar ile ilerlerken merkezi kamera sistemi tarafından tespit edilen trafikteki diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için de bu LED modüllerini ayrı ayrı kapatıp açabilir.

Sezgilerinizle kontrol edin

Dış tasarımı gibi iç mekanı da tamamen güncellenen Tiguan, sürücüsüne yenilikçi ve çığır açan özelliklerle donatılmış, yakınlaşma sensörü ve “Touch Slider” gibi sezgisel kumanda yöntemlerini destekleyen yepyeni bir dijital kokpit sunar. 26 cm (10,25”) genişliğindeki, yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, sürüş ile ilgili önemli bilgileri direkt olarak sürücünün görüş alanına yansıtır. Merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı gibi dokunmatik yüzeylere sahip, fiziksel tuş barındırmayan çok fonksiyonlu deri direksiyonun yanı sıra, 3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic” sisteminin de kumandaları tamamen yeni, tamamen sezgisel! 26 cm (10,25”) Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display” 3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic” Çok fonksiyonlu dokunmatik deri direksiyon.

image image
image image

Modunuza en uygun aydınlatma

Ruh halimiz her gün değişir. Otomobilimizin ruh hali neden değişmesin? Dingin, huzurlu, dinamik veya sportif… Tiguan'ınızın, geceleri sizi nasıl bir atmosferde karşılayacağını siz seçin. Tiguan’da bulunan çok renkli ambiyans aydınlatma, merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı üzerinden dokunmatik olarak seçilebilen 30 farklı renk seçeneği içerisinden dilediğinizi seçip, kendiniz ve sevdikleriniz için uygun bir atmosfer yaratmanızı sağlar. Renkli ve iyi yolculuklar!

Tasarım

Tiguan, mümkün olanın ötesinde.

Avrupa’nın en çok satılan SUV’u ve Volkswagen’in son yıllarda dünya çapındaki en popüler modeli olan Tiguan, güçlü tasarım dokunuşları ve en güncel otomotiv teknolojileri kullanılarak baştan sona yenilendi! Üstün Alman mühendisliğinin bir sonucu olan kusursuz sürüş özellikleri ve tartışılmaz Volkswagen sağlamlığıyla Tiguan, şimdi her zamankinden daha konforlu ve daha sezgisel.

image image
image image

Yere Şık ve Sağlam Basın.

Hangi motor ve donanım seviyesini seçerseniz seçin Tiguan, standart olarak sunulan 17” ila 19” arasında değişen geniş çaplı alüminyum alaşımlı jantları ve geniş tabanlı lastikleriyle yola en yüksek seviyede tutunur. Ancak elbette kendi Tiguan’ınızın hangi jant ve lastik kombinasyonuna sahip olmasına karar vermek tamamen size kalmış! Standart seçeneklerin dışında 17" ila 20" arasında değişen çaplarda, farklı tasarımlara, farklı renklere ve farklı cilalama tekniklerine sahip alüminyum alaşımlı jantlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

profile
quotes

Bir önceki modelle karşılaştırıldığında Volkswagen Tiguan daha geniş bir ön ızgaraya ve daha yüksek bir konuma sahip, bu nedenle modern bir görünüm sağlıyor. Volkswagen Tiguan, aynı zamanda teknolojik donanımı ile daha dinamik ve daha dijital.

Kutlay Esen

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Volkswagen Tiguan'ın yeni teknik özellikleri arasında özellikle ''adaptif hız sabitleyici'' işlevi çok hoşunuza gidecek. Bu özellik beklediğinizden daha kullanışlı olduğu için öndeki araçla takip mesafesini koruyabileceksiniz.

Erkan Bal

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Tiguan'ın iç tasarımı ve görünümü tamamen güncellenerek sürücüye yenilikçi ve çığır açan özelliklerle donatılmıştır. Volkswagen Tiguan'da yakınlık sensörleri ve "dokunmatik kaydırma" gibi sezgisel kontrol yöntemlerini destekleyen yepyeni bir dijital kokpit de size sunulmaktadır.

Murat Serkan Aydın

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Volkswagen Tiguan'da yer alan modern "Dark Grid" iç dekor, araç içine güzel bir ambians katmasının yanı sıra size özel kişileştirilmiş tasarımın keyfini sürmenizi sağlıyor. Göz almayan LED gündüz sürüş farlarıysa Tiguan Allspace'in Comfortline modellerinde standart özellik olarak sunuluyor.

Tuğba Tekinbaş

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes