SEAT Mobil Kampanyası

SEAT Online Mobil Uygulamasına sahip ve 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde indirim uyguluyor.

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
31-12-2024
campanigns-banner

Servis Randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Servis Randevusu

Kampanya kapsamında, periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yedek parçada %20, işçilikte %20 tavsiye edilen oranda indirim sağlanıyor.


Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye SEAT Yetkili Servisi Doğuş Oto'dan ulaşabilirsiniz. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır.


Kampanya Katılım Koşulları

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya, Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise kampanyaya katılan yetkili servislerde yapılan işlemlerde; yedek parçada %20, işçilikte %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Kampanya 01.01.2023 tarihinden itibaren 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çok fonksiyonlu direksiyon simidindeki düğmesine basın. Kontrol lambası yeşil renkte yanar.

Seyahat Desteği öndeki araçla mevcut hızı ve önceden ayarlanmış mesafeyi korur. Aynı zamanda, yol işaretlerini tespit ederse, direksiyon simidini hareket ettirerek aracı şeritte tutar.


Fabrikasyon hatalarda, araç üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren 24 ay süreyle garanti kapsamındadır.

Evet. Seat Leon araçlarında anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine sahip araçlarda, anahtarı üzerinde bulunduğu halde sürücü otomobilin içerisindeyken, start düğmesine basarak aracı çalıştırılabilir. Araç anahtarı aynı zamanda geleneksel bir anahtar gibi merkezi kilitlemenin kumanda edilmesi için de kullanılabilir.

Evet. Kablosuz Şarj Ünitesi, akıllı telefonunuzu otomatik olarak şarj eder.

Sadece uzaktan etkinleştirin ve siz arabaya binmeden önce araba ısınsın.

Seyahat Asistanı, bir düğmeye dokunarak Adaptif Hız Sabitleyici ile Şerit Asistanı sistemlerini birleştirir. Ellerinin direksiyon simidi üzerinde olmadığını tespit ederse seni uyarır.

Ciddi bir kaza mı geçirdiniz? Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call), senin yerine acil durum hizmetlerine otomatik olarak bilgi verir.

Kullanıcı sürüş anında tepkisiz kaldığında, Acil Durum Asistanı seni uyarır ve otomobilini yavaşlatır.

Tepkilerin yavaşladığında görsel ve sesli uyarı verir. Biraz dinlenme vakti geldiğini hatırlatır.