SEAT Bakım Kampanyaları

SEAT Ibiza, Leon, Arona ve Ateca modellerinde indirimli bakım fiyatlarını inceleyin!

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
31-12-2024
campanigns-banner

Servis Randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Servis Randevusu Al

SEAT’tan Ibiza Bakım Kampanyası

5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel, SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 3.900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.


SEAT’tan Leon Bakım Kampanyası

5 yaş ve üzeri Leon modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel, SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 4.250 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.


SEAT’tan Arona Bakım Kampanyası

5 yaş ve üzeri Arona modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel, SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 4.150 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.


SEAT’tan Ateca Bakım Kampanyası

5 yaş ve üzeri Ateca modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel, SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 4.400 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.

Kampanya Katılım Koşulları

01.01.2024 - 31.12.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaş ve üzeri araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri SEAT sahibi müşterilerimiz, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2024 tarihinden itibaren 31.12.2024 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Çok fonksiyonlu direksiyon simidindeki düğmesine basın. Kontrol lambası yeşil renkte yanar.

Seyahat Desteği öndeki araçla mevcut hızı ve önceden ayarlanmış mesafeyi korur. Aynı zamanda, yol işaretlerini tespit ederse, direksiyon simidini hareket ettirerek aracı şeritte tutar.


Fabrikasyon hatalarda, araç üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren 24 ay süreyle garanti kapsamındadır.

Evet. Seat Leon araçlarında anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine sahip araçlarda, anahtarı üzerinde bulunduğu halde sürücü otomobilin içerisindeyken, start düğmesine basarak aracı çalıştırılabilir. Araç anahtarı aynı zamanda geleneksel bir anahtar gibi merkezi kilitlemenin kumanda edilmesi için de kullanılabilir.

Evet. Kablosuz Şarj Ünitesi, akıllı telefonunuzu otomatik olarak şarj eder.

Sadece uzaktan etkinleştirin ve siz arabaya binmeden önce araba ısınsın.

Seyahat Asistanı, bir düğmeye dokunarak Adaptif Hız Sabitleyici ile Şerit Asistanı sistemlerini birleştirir. Ellerinin direksiyon simidi üzerinde olmadığını tespit ederse seni uyarır.

Ciddi bir kaza mı geçirdiniz? Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call), senin yerine acil durum hizmetlerine otomatik olarak bilgi verir.

Kullanıcı sürüş anında tepkisiz kaldığında, Acil Durum Asistanı seni uyarır ve otomobilini yavaşlatır.

Tepkilerin yavaşladığında görsel ve sesli uyarı verir. Biraz dinlenme vakti geldiğini hatırlatır.