Macan

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Macan konsepti

Kendi izini bırakmak isteyenler, başkalarının izinden gitmeye ihtiyaç duymaz. Beş kapı, beş koltuk, dört tekerlekten çekiş ve tabii ki yüksek bir oturma pozisyonu ile kompakt SUV olarak bilinen otomobiller hakkında düşünüyoruz. Fakat özel bir şey eksik değil mi? Mühendislerimiz belirledikleri geliştirme hedefini aşana kadar hiçbir çabadan sakınılmadı: kompakt SUV sınıfındaki ilk spor otomobil. Macan – deneyim ve canlılığa olan ihtiyacın her zaman var olduğu ve yeni meydan okumaların daima itici kuvvet olduğu capcanlı bir yaşam için. Geleneklerle sınırlı kalmayı reddeden ve bu nedenle kendini gittikçe daha özgün hisseden bir yaşam için. Doğrudan ve yakın. Günlük yaşamımızda dahi aradığımız şeyi, yaşama hissini bize veren bir spor otomobil. Porsche Macan. Daha canlı bir yaşam.

Macan ilkesi

Otomobilin kalbinden başlayalım. Tüm motorlar, yalnızca etkileyici performansları ve yüksek verimlilikleri ile değil, en önemlisi, opsiyonel spor egzoz sistemi ile birlikte oldukça güçlü bir izlenim yaratan seslerinin tipik yankısıyla karakter bulur. Porsche Geliştirme Merkezi, Weissach'taki akustik test odası Yeni Macan modellerinin gücü, yola aktif dört tekerlekten çekiş sistemi ile aktarılır. Bu sistem, sürüş dinamiği ve stabilite konusunda standartları belirliyor. 911 modelinde görüldüğü gibi, daha da iyi yol tutuşu ve çeviklik özellikleri için karma lastikler standart donanımdır.

image image
image image

Zaman değerlidir

Macan’ın geliştirilmiş ve yeniden boyutlandırılmış orta konsolu, tüm kontrolleri sürücünün yükselen orta konsoldan uygulamasını sağlar. Sürüş kalitenizi artırmak, sağlığınızı korumak adına daha iyi bir hava kalitesi sunan iyonizer, yeni bir opsiyonel özellik. Doğrudan Dokunmatik Kontrolü, dokunmaya duyarlı düğmeleri ile erişime elverişli cam görünümlü ara yüze sahiptir. Porsche Macan yeni kronometre özelliği, bir spor otomobil ve zaman savaşı. Macan’ın iç mekan tasarımında dış renklere uyumlu olarak opsiyonel yeni ve çekici renkteki deri seçenekleri..

Dinamik, yeni tasarım

Porsche Macan’ın sportifliğine vurgu yapmak için yeniden tasarlanmış kanadıyla etkileyici ön apron. Aracın hava girişleriyle bütünleşmesine rağmen bakışları üzerine topluyor. Yıllardır gelişmekte olan Macan, sportif SUV olarak tüm zorlu koşullara karşı güçlü ve dinamik. Macan DNA’sı yan kanatlarıyla kendini belli ederken, yeni renk ve şekli ile farklılaşmayı deneyimliyor. Yeni Porsche Macan tasarımında arka tampon, siyah difüzör kısmı uzatılırken, LED arka şeridinin şekillenmesi ile Macan’ın estetiği vurgulanmıştır. Yeni Macan 19 inç Macan jantlarla donatılmış.

image image
profile
quotes

Macan modeli kilometre başına 186 gram karbon yayar ve kilitlenme önleyici fren sistemi ve elektronik kayma önleyici sistem ile donatılmıştır. Aracın elektrikli hidrolik direksiyonu ve lastik basınç göstergesi, sürüş performansını önemli ölçüde iyileştirir.

Toygun Ongun

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Macan, kompakt ve esnek spor sürüş özellikleriyle şehirde benzersiz bir SUV ve Porsche deneyimi sunuyor. Macan modellerinin gücü, yola aktif dört tekerlekten çekiş sistemi ile aktarılır, daha da iyi yol tutuşu ve çeviklik özellikleri için karma lastikler standart donanımdadır.

Mert Dinç

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Porsche Macan, kompakt SUV sınıfındaki ilk spor otomobilidir. Konforu da ön planda tutan Macan, opsiyonel havalı süspansiyonu ile her zemin koşulunda tutarlı bir araç yüksekliğini garanti eder. Porsche Active Suspension Management (PASM) aktif ve kesintisiz bir şekilde sönümleme kuvvetlerini kontrol eder.

Selahattin Ekim

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes