Lastiğin Yeni Sitesi!

Uzman Ekibimiz ile Alıştığınız ve Güvendiğiniz Hizmet Kalitesi!

news detail image news slider image

Doğuş Oto'nun uzman ekibi ve operasyonel tecrübesi ile yepyeni bir hizmet sizlerle! Aracına lastik satın almak müşterilerimiz için lastik.dogusoto.com web sitesini hizmetinize açtık. Bu yeni web sitemiz, Doğuş Oto'nun satışını yaptığı Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, Seat, CUPRA, Skoda ve Porsche marka araç sahiplerinin lastik ihtiyaçlarını karşılamayı ve kullanıcıların lastik alım deneyimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.


Doğuş Oto Lastik web sitesi, zengin bir lastik koleksiyonuyla, Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, Seat, CUPRA, Porsche ve Skoda modelleri için uygun lastik seçenekleri sunmaktadır. Web sitesinde yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri ve daha fazlasına kolayca ulaşabilir, lastikleri en kolay şekilde seçmenize yardımcı olacak kapsamlı bilgilere ve incelemelere de erişebilirler.


Doğuş Oto Lastik web sitesinin kullanıcı dostu arayüzü, müşterilere hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Müşteriler, ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre filtreleme yapabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kolayca sipariş verebilirler. Ayrıca web sitesi, güvenli ödeme seçenekleri sunarak kullanıcıların güvenli alışveriş yapmalarını sağlar.


Doğuş Oto Lastik web sitemiz araç sahiplerine ayrıca lastik bakımı ve değişimi konularında da faydalı ipuçları sunmaktadır. Müşterilerin lastiklerini daha uzun süre dayanıklı ve güvenli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olabilir.


Doğuş Oto Lastik web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

news slider image

Doğuş Oto Maslak SEAT ve CUPRA Showroom'umuz Yenilendi!

SEAT&CUPRA modellerimizi deneyimlemek için Maslak Showroomumuz’da sizi bekliyoruz.

news slider image

CUPRA Born tanıtıldı!

CUPRA Born, Doğuş Oto Maslak, Doğuş Oto Esenyurt ve Doğuş Oto Ankara'da gerçekleştirilen tanıtım etkinliklerinde müşterilerimizle buluştu.

news slider image

Doğuş Oto’ya Kristal Ödül!

21. Altın Örümcek Ödüllerinde Otomotiv kategorisinde 3.olduk

news slider image

Doğuş Oto Maslak Volkswagen Showroom'u yenilendi!

Teknoloji, deneyim ve üstün hizmet kalitesi buluştu! 

news slider image

Doğuş Oto Maslak ŠKODA Showroom'u Yenilendi!

Doğuş Oto Maslak ŠKODA Dijital Showroom’u yenilikçi teknolojilerle hizmetinizde.

news slider image

Hızlı Şarj İstasyonu Açıldı!

Doğuş Oto Kartal’da Hızlı Şarj İstasyonu hizmetinize açıldı!