Hızlı Şarj İstasyonu Açıldı!

Doğuş Oto Kartal’da Hızlı Şarj İstasyonu hizmetinize açıldı!

news detail image news slider image

Doğuş Oto Kartal, Porsche Elektrikli otomobil sahibi olan müşterilerimiz için daha hızlı, daha kolay ve daha çevre dostu bir şarj deneyimi sunmayı amaçlıyor.


Porsche markası, elektrikli araçlar ve hibrit modellerle sürdürülebilirlik ve yeşil enerjiye odaklanarak, geleceğin mobilitesine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Doğuş Oto Kartal'daki bu hızlı şarj istasyonu, Porsche'nin çevre dostu taahhüdünü yansıtmaktadır. Bu istasyonumuz, Türkiye'nin en hızlı şarj istasyonlarından biri olup 320 KW kapasitesi ile yüksek hızlı şarj imkanı sunuyor. Bu sayede elektrikli araçlarınızın bataryaları hızla doldurulabilirsiniz.


Ayrıca, Doğuş Oto Kartal, Türkiye'nin ilk batarya onarım merkezini de bünyesinde barındırıyor. Bu merkezimizde, Porsche Taycan ve diğer hibrit model araçların bakım ve onarımları uzman teknisyenlerimiz tarafından yapmaktayız. Bu sayede, Elektrikli araç sahiplerine tam bir hizmet sunarak araçlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. 


Doğuş Oto Kartal'da Porsche Hızlı Şarj İstasyonu'nu tanıtan Porsche SSH Müdürü Süleyman Bulut Ejder, "Elektrikli otomobiller ile tarihin en büyük dönüşümlerinden birini yaşıyoruz. Doğuş Otomotiv ve Porsche olarak, bu dönüşüme liderlik ederek, Porsche gibi bir markanın bu alandaki yatırımlarını gururla sunuyoruz. Hızlı şarj istasyonumuz ve batarya onarım merkezimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya hazırız." dedi.


Doğuş Oto Kartal'da Porsche Hızlı Şarj İstasyonumuz, elektrikli araç sahiplerine daha erişilebilir ve sürdürülebilir bir şarj çözümü sunarak, yeşil bir geleceğe katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

news slider image

Audi Twin Cup Dünya Finali’ndeyiz!

Doğuş Oto Ankara ekibimizle Audi Twin Cup Dünya Finali’ndeyiz.

news slider image

D-One WingFoil Racing World Cup Series'de

22-26 Mayıs tarihlerinde Urla’da düzenlenen WingFoil Racing World Cup Series organizasyonunda D-One olarak organizasyon sponsorları arasında yer aldık.

news slider image

Doğuş Oto Maslak SEAT ve CUPRA Showroom'umuz Yenilendi!

SEAT&CUPRA modellerimizi deneyimlemek için Maslak Showroomumuz’da sizi bekliyoruz.

news slider image

CUPRA Born tanıtıldı!

CUPRA Born, Doğuş Oto Maslak, Doğuş Oto Esenyurt ve Doğuş Oto Ankara'da gerçekleştirilen tanıtım etkinliklerinde müşterilerimizle buluştu.

news slider image

Doğuş Oto’ya Kristal Ödül!

21. Altın Örümcek Ödüllerinde Otomotiv kategorisinde 3.olduk

news slider image

Doğuş Oto Maslak Volkswagen Showroom'u yenilendi!

Teknoloji, deneyim ve üstün hizmet kalitesi buluştu! 

news slider image

Lastiğin Yeni Sitesi!

Uzman Ekibimiz ile Alıştığınız ve Güvendiğiniz Hizmet Kalitesi!

news slider image

Doğuş Oto Maslak ŠKODA Showroom'u Yenilendi!

Doğuş Oto Maslak ŠKODA Dijital Showroom’u yenilikçi teknolojilerle hizmetinizde.