T-Cross zamanı başlasın.

Yeni T-Cross, 31 Temmuz'a kadar geçerli özel fırsatlarla şimdi Doğuş Oto Yetkili Satıcılarında!

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
04-08-2024
campanigns-banner

Araçları inceleyebilir, rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Araçları İncele

Volkswagen'den 31 Temmuz'a kadar kaçırılmayacak fırsat!


Yeni T-Cross, 31 Temmuz'a kadar geçerli özel fırsatlarla şimdi Doğuş Oto Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor!Kampanya Katılım Koşulları


  • Kampanya, 4 Temmuz - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ve kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli olup, Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır.
  •  Kampanya, Yeni T-Cross modelinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamındaki indirim oranları araç modellerine ve donanım seviyelerine göre değişkenlik göstermektedir.
  • Volkswagen'in Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., kampanyaya katılan yetkili satıcılarında geçerli olan kampanyanın şartlarında, tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerinde, araçların model, standart ve opsiyonel ekipmanlarında, teknik özelliklerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya konu olan modellerin resmi Birleşik yakıt tüketim aralığı Yeni T-Cross için 127-135 g/km'dir.


Sıkça Sorulan Sorular

Aracınıza yaklaşırken veya anahtarınızı kullanarak aracı açarken, araç çevresindeki aydınlatmayı açar. Bu, gece veya düşük ışık koşullarında aracınıza daha iyi erişim sağlar.

Aracınızı kilitleyip uzaklaştığınızda, Leaving Home özelliği, araç etrafındaki alanı aydınlatır. Bu, aracınızı park ettiğiniz yerdeki çevreyi daha iyi görmenize yardımcı olur.

Aracınızda buşunan "Park Asistanı", otomatik şekilde yola paralel ya da dik olarak park etmenize yardımcı olur. Park asistanını, orta konsolda bulunan "Park Assist" butonu üzerinden etkinleştirmelidir.

Tüm yeni Volkswagen'ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır.

Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunan IQ.LIGHT - LED Matrix Far kalibrasyon sistemi kullanılır. Önce araç sistemlerine bağlanılır. Farların aydınlatma alanları kontrol edilir. Ardından sistem üzerinden kalibrasyon çevrimi başlatılır. Kalibrasyon boyunca sistemin belirttiği ayarlar her iki fark için de yapılır.