Superb

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Škoda Superb

Her ayrıntıda güzelliği arayanlara.

Superb, geçmişinden gelen güçlü mirastan aldığı ilham ile zamanın ötesinde çizgileri ve DNA’yı ruhunda taşıyor. Coupé formlu tasarımın dikkat çeken keskin yüzeyler ve karakteristik hatlar ile bir araya gelmesi, olağandışı dengeli, anlamlı ve duyguları harekete geçiren bir otomobil ortaya çıkarıyor.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Skoda modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Zamanın Ötesinde Tasarım

ŠKODA Superb'in tasarımı, keskin ve geometrik hatlar, saf ve çarpıcı yüzeyler ve zarif çizgiler ile tamamlanmaktadır.

Kusursuz ve Güçlü

ŠKODA Superb yenilenen ön ızgarası ile özgün ve dinamik bir izlenim bırakıyor. Full LED farlar ve standart olan LED sis farları Yeni Superb'in ön yüzünde göze çarpan ilk detaylardır. Kendine güvenen, dikkat çekici ve etkileyici: ŠKODA Superb yeniden tasarlanan TOP LED arka farlarla ve 3D sinyallerle geliştirildi. Bagaj kapağında yer alan ŠKODA logosu ise şık bir krom şeritle tamamlandı.

image image
image image

Beş Yıldızlı Güvenlik

ŠKODA Superb Euro NCAP çarpışma testinden beş yıldız alarak, güvenlik otoritelerinden tam puan almıştır. ŠKODA mühendisleri Superb'i, güvenli sürüş mesafesini koruma, şeritleri takip etme veya olası bir kaza tehlikesine karşı acil frenleme gibi trafikte size destek olacak teknolojilere donatmıştır. Şerit değiştirme asistanı, radar sistemiyle Superb'in arkasındaki 70 metrelik alanı tarar ve güvenli bir şekilde şerit değiştirmenize destek olur.

Rakipsiz Konfor

ŠKODA Superb genişlik iddiasını sürdürerek sınıfının standartlarını belirliyor. 157 mm'lik arka diz mesafesi, yolculara evlerindeki konforu aratmayacak. 10 farklı renk seçeneği bulunan LED ambiyans aydınlatmasını bilgi-eğlence ekranında kontrol edebilir ve yolculuğunuz için hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Yeni ŠKODA Superb'in bagajı 595 litre hacme sahip olup pratiklik ön planda tutulmuştur.

image image
profile
quotes

ŠKODA Superb'de yolculuğunuz için keyifli bir atmosfer yaratmak için opsiyonel olarak sunulan bilgi-eğlence ekranındaki 10 farklı renk seçeneği ile LED ambiyans aydınlatmasını kontrol edebilir, ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Derya Özdil

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes
profile
quotes

Opsiyonel sürüş modu seçimi ve adaptif şasi kontrolü (DCC) fonksiyonu ile ŠKODA Superb, sürücülerin farklı beklentileri için tasarlanmıştır.

Mehmet Yetkin

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

ŠKODA mühendisleri, Superb'i güvenli sürüş mesafesini korumak, şeridi takip etmek veya bir kaza durumunda fren yapmak gibi sürüşünüzü desteklemek için teknolojiyle donattı. Şerit değiştirme asistanı, şeritleri güvenli bir şekilde değiştirmenize yardımcı olmak için Superb'in 70 metre arkasındaki alanı radar sistemi aracılığıyla tarar.

Pınar Akyıldız

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes