GALERİ

Superb


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Ayrıntıda Mükemmeliyet

Yeni ŠKODA Superb, ŠKODA Vision C konsept otomobilinden ilham alınan zamanın ötesindeki çizgileri ve DNA'yı ruhunda taşıyor. Coupé formlu tasarımın baş döndüren keskin ve güçlü çizgiler ile bir araya gelmesi – olağandışı dengeli, anlamlı ve duygu yüklü bir otomobil ortaya çıkarıyor.

Standartları Aşan Teknoloji

Daha yüksek dinamizm ve daha fazla sürüş keyfi: Yeni Skoda Superb motorları yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Güvenlik konseptine farklı bir bakış açısı!

Yeni Superb'te aktif ve pasif güvenlik destek sistemlerinin mükemmel bir uyumla çalışması, yolcuları çevreleyen ve olası çarpışmaların önüne geçmeyi sağlayan yeni bir güvenlik konseptinin doğmasını sağlamıştır. Olası riskli durumlara karşı mevcut durumu her zaman analiz eden ve gerektiğinde sürücü yerine harekete geçen yeni Superb, Euro NCAP çarpışma testleri sonucu genel değerlendirmede 5 yıldız seviyesine layık görülerek bu alandaki gücünü kanıtlamıştır.

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Superb D segmentinde geniş iç hacim ve Simply clever özellikleriyle farkındalık yaratmaktadır.

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

5. Nesil Haldex kavrama ile sunulan motorlar akıllı 4 tekerlekten çekiş ile tüm zorlu yol şartlarında maksimum tutunma sağlar. ​

Barış Tuzla Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Superb, opsiyonel olarak sunulan Sürüş Modu Seçimi ve Adaptif Şasi Kontrolü (DCC) özellikleriyle, sürücünün farklı beklentilerine tam anlamıyla yanıt veriyor.

Çağatay Öz Doğuş Oto Satış Danışmanı

Ön farlarda baskın bir karakteri simgeleyen far tasarımı ve onu çevreleyen LED gündüz aydınlatmaları Yeni ŠKODA Superb'in ayırt edici ön yüzünü tamamlıyor.

Mesut Çiftçi Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Ön ve arka koltukta, sınıfında en geniş iç mekan genişliğini sunan Superb, lüksün ve konforun mükemmel uyumunu sunmaktadır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır