Porsche Panamera

TEST SÜRÜŞÜ

Cem Gençer Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Geleneksel çizgisini teknoloji ile birleştiren , spor otomobil tutkusunu günlük kullanıma da uygun hale getiren yegane marka PORSCHE.

Toygun Ongun Doğuş Oto Satış Yetkilisi

1947 yılından bu yana spor otomobil tutkusunu kullanıcılarına , üretimini gerçekleştirdiği tüm modellerde sunan ve otomotiv sektöründe bir efsane olan Porsche’nin 2017 yılında da segmentinde lider olacağına eminim.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Panamera , hem direksiyon başında hem de arka koltukta sportiflik, lüks ve kalite. Şuan da Porsche'nin sahip olduğu bütün teknolojileri barındıran bir otomobil

Porsche Panamera

TEST SÜRÜŞÜ

Porsche PANAMERA 4S DIESEL

Hemen teslim

Metalik Volkan Gri

  *

ARAÇ DETAYI
 • Araç Tipi

  HB

 • Yakıt Tipi

  Dizel

 • Vites Tipi

  PDK

ARAÇ DETAYI

Porsche PANAMERA 4S DIESEL

Hemen teslim

Metalik Akik Grisi

  *

ARAÇ DETAYI
 • Araç Tipi

  HB

 • Yakıt Tipi

  Dizel

 • Vites Tipi

  PDK

ARAÇ DETAYI

(*) Detaylar "Rezervasyona İlişkin Genel Şart ve Esaslar" kısmında yer almaktadır.

Panamera fikri

Birkaç yıl önce, sedanlar ile ilgili her şey değişti. İri, hantal ve kalın dolgulu araçlar, artık göze eski moda olarak görünmeye başladı. Bu yolda, hızlı ve dinamik bir olay meydana geldi: bir spor otomobil ortaya çıktı. Normalde yalnızca bir Porsche'de görülebilecek eşsiz bir siluete ve performansa sahip olan, dört koltuklu bir spor otomobil. Panamera. Her şeyi değiştirdi. Özellikle de sedan otomobil sürücüleri için. İş yaşamında ve kişisel yaşamda sportif ruh, otomotivdeki karşılığını buldu. Sahneye çıkma cesaretini, usta bir oyuncu karşıladı. Şimdi, değişim devam ediyor. İleriye doğru. Yolda, yine bir şey oluyor. Sportif sürücüler ve sportif araçları için, mühendislerimiz ve tasarımcılarımız yeni Panamera'yı yarattı. Yeni bir neslin cesaretiyle. Mühendislerimiz, Panamera konsepti ile cesaretlerini gösterdi. Sürekli yeniden değerlendirerek ve yeniden icat ederek. Sözde çelişkileri uzlaştırarak: performans ve konfor, dinamizm ve verimlilik, kariyer ve aile. Ve daima kökenimize sadık kalarak, kontak kilidinin solda, devir göstergesinin ortada bulunması gibi köklü özelliklerle, kısaca tipik Porsche DNA'sıyla. Sonuç? Eşsizlik. Porsche tarzıyla. Yeni Panamera. Cesaret her şeyi değiştirir.

Dış tasarım

Sportif bir sedan gerçekten bir sedan gibi görünmek zorunda mı? Daha atletik görünemez mi? Örneğin, iki koltuklu bir otomobilde görmeye alışkın olduğumuz pürüzsüz ve akıcı hatları açığa çıkaran gergin tavan çizgileri ile. Yeni Panamera modellerinin silueti ve boyutları, tipik Porsche özelliklerini hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde yansıtıyor. Kavislerin birbirleri arasındaki geçişler, güçlü kaslar ve keskin bir spor otomobil silueti açıkça görülebiliyor ve yeni tasarımın hassasiyetini vurguluyor. Aks mesafesi, önceki modelden 3 cm daha uzun; bunun sonucunda kısalan ön tampon ve uzayan arka tampon, arka kısma görsel bir dinamizm kazandırıyor. Yan yüzeylerin daha belirgin yapısı, geleneksel Porsche bel kısmını ve hafiflik hissini yaratıyor. Önde çarpıcı bir tanımlayıcı özellik: Panamera Turbo modelinde dört spotlu gündüz sürüş farları ve Porsche Dynamic Light System (PDLS) ile LED farlar.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Porsche PANAMERA 4S DIESEL

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Porsche CAYENNE DIESEL PLATINIUM EDITION

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Porsche MACAN

Hemen teslim

*

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.