Kodiaq

Hayat Merak Edince Başlar.

detail main banner
Yeni icon
vehicles

{{alternativeVehicle.BrandName}}

{{alternativeVehicle.SubModelName}}

{{alternativeVehicle.ColorName}}

{{alternativeVehicle.Year}} Model

|

Ekstra Ekipman ({{alternativeVehicle.OptionalEquipmentSumCount}})

Araç Durumu

check-icon Tamamı Opsiyonlu check-icon Rezerve Edilebilir

Aracın Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

  • {{vehicleReserveDealer.DealerName}}

    rezerve edilebilir Opsiyonlu

Opsiyonlu ne demek?

İlgili araç başkası adına rezerve edilmiştir. Rezervasyonları kesin satış işlemi olmadığı için ilgili hizmet noktasındaki araç opsiyonu bir süre sonra değişebilir.

Bulunduğu Hizmet Noktaları ({{alternativeVehicle.VehicleReserveDealer?.length}})

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.VehicleDetailNetPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.CampaignPrice)}} ₺

{{new Intl.NumberFormat('tr-TR', { maximumFractionDigits: 0, }).format(alternativeVehicle.Price)}} ₺

{{alternativeVehicle.Badge1Name}}

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Škoda Kodiaq

En zorlu şartlara hazır Kodiaq, Škoda’nın geliştirdiği ‘’kristalize’’ tasarım dili sayesinde vücut bulan keskin ve nefes kesici hatları ile saygın ve tüm güçlüklere meydan okumaya hazır.

Fonksiyon ve estetiğin bir araya geldiği Kodiaq, benzersiz iç mekan genişliği, verimli motor seçenekleri, üstün arazi kabiliyeti ve hayatı kolaylaştıran Simply Clever özellikleri ile her disiplinde iddiasını ortaya koyuyor.

Test Sürüş Randevusu

Fiyat Listesi

Tüm Skoda modellerinin, standart donanımlı tavsiye edilen anahtar teslim sıfır araç fiyat listeleri için tıklayın. Opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır.

Öne Çıkanlar

image image

Her Zaman İleriye

ŠKODA KODIAQ geniş iç hacim ve yükleme alanlarıyla uzun yolculuklarda dahi keyifli ve pratik çözümler sunuyor. Geniş diz mesafesi, yüksek tavan yapısı ve 835 litrelik bagaj hacmi ile ŠKODA KODIAQ en iyi yol arkadaşınız olacak. Üstelik arka koltuklar katlandığında oluşan 2.065 litrelik yükleme alanı da geniş eşyalar için de yeterli alanı sunuyor.

Sanal Pedal ve Havalandırmalı Ön Koltuklar

Yeni ŠKODA KODIAQ’ta opsiyonel olarak sunulan Sanal Pedal, elleriniz alışveriş paketleriyle dolu olsa dahi sizin için son derece uygun şekilde ayağınızı arka tamponun altına doğru tekme hareketiyle uzattığınızda bagajı açabilmenizi sağlar. ŠKODA Yeni KODIAQ ön arka koltuk ısıtmasıyla birlikte havalandırmalı ön koltuklara sahiptir, böylece siz ve yolcularınız her koşul altında tüm yıl boyunca sürüşün keyfini çıkarabilir.

image image
image image

Dört Çeker Sistemi

Yeni ŠKODA KODIAQ'ın 4x4 çekiş sistemi akslar arası elektronik olarak kumanda edilen çok levhalı plaka tarafından sağlanır. Normal koşullarda otomobil önden çekiş sisteminin avantajlarından ve zorlu koşullarda da 4x4 çekiş sisteminin mükemmel çekiş yeteneğinden faydalanır.

Dijital Gösterge Paneli

10,25’’ boyutundaki Dijital Gösterge Paneli, klasik otomobil kadran tasarımlarına yepyeni bir yorum getiriyor. 1280x480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekran sayesinde ses, telefon, araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak sunulan navigasyon parametlerine ait tüm bilgileri istediğiniz gibi kumanda edebilir ve ihtiyacınız olan verilere anında ulaşabilirsiniz.

image image
profile
quotes

Skoda Kodiaq Skoda'nın SUV segmentindeki yeni tutkusudur. Konforlu iç tasarımı ve çok rağbet gören motor seçeneklerini bir araya getirerek şehir içinde ve dışında ortağınız oluyor.

Pınar Akyıldız

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Skoda Kodiaq, güvenliği en üst düzeye çıkarmak için en yeni aktif ve pasif güvenlik ekipmanlarını kullanır. Devasa iş hacmi ve yüksek güvenlikli donanımı sayesinde sürüş deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Mehmet Yetkin

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes