Audi A6 Allroad

TEST SÜRÜŞÜ

Nesligül Onay Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Audi ‘İlerici’ dir. Çünkü teknolojide öncü standartları belirler ve klasik yöntemleri sorgular. ‘Sofistike’ dir. Kalite ve stil konusunda yol gösterir. İnsanları büyülemek ister. ‘Sportif’tir. Üstün performans ile insanları cezbetmek ister.

Ayşegül Sürmeli Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Audi, güvenliği ve kalitesiyle öne çıkan modeller üretmektedir. Sade, şık ve sportif görünüşüyle, her dönemde zevk sahibi insanların tercihi olmasıyla rakiplerinden ayrışıyor.


Belirlediğiniz kriterlere uygun bir sonuc bulunamadı.

Seçimlerinizi değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz.

Heyecan verici ve özgüvenli

Karanlık görecelidir. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6 allroad quattro'nuzun ışık dağıtımı duruma göre uyarlanır. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkün kılınır. Kısılabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.

Gergin tasarımlı, daha geniş tekerlek boşluk kemerleri ve görkemli, alüminyum görünümlü tek çerçeve, Audi A6 allroad quattro'nun kolayca ayrışmasını sağlar. Ayrıca tüm tampon boyunca uzanan özel gövde altı korumasından söz edebiliriz. Tavan spoyleri ve yükseltilmiş destekleriyle tavan rayları göz alıcıdır. Bir başka karakteristik özellik ise boya rengidir - Java kahverengi sadece A6 allroad quattro’da sunulmaktadır.

Çok güçlü özellikler: Audi A6 allroad quattro'nuzun motorları, verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

Standart eğik açılı gösterge, dönemeçlerde veya yokuş yukarı giderken size, aracın grafik hâlinde gösterimini yapar. Böylece bozuk zeminde seyrederken dahi araca hakim olabilirsiniz. Yokuş aşağı inişlerde sabit bir hızda seyretmenizi sağlayan yokuş iniş kontrolü, işte bu noktada size yardımcı olur. Elektronik Stabilizasyon Kontrol (ESC) sistemi, mükemmel bir yön dengesi temin eder.

Audi A6 allroad quattro artık tek çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6 allroad quattro'yu daha da verimli ve güçlü kılan, kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Audi A3 Sportback 1.0 Turbo FSI 116 hp Dynamic S tronic PI

Hemen teslim

148.189 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi A6 2.0 TDI quattro 190 hp S tronic PI

Hemen teslim

417.422 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Audi A4 Sal. 1.4 Turbo FSI 150 hp Dynamic S tronic

Hemen teslim

194.864 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.