Arteon

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Tasarım ve fonksiyonellik bir arada

Yeni Arteon, tüm alışkanlıklarınızı ve bir otomobilden beklentilerinizi değiştirmek için geliyor. Safkan bir Coupe'nin sahip olduğu sürüş keyfi ve lüks bir Sedanın konforu, bundan sonra yalnızca onun için bir araya geliyor. Akıcı çizgilerle yaratılmış dış tasarım, çerçevesiz yan camlar, çarpıcı fastback konsepti ve ultra-geniş iç mekan… Yeni Arteon, hiç kimsenin tek bakışla yetinemeyeceği kadar etkileyici görünümüyle yollardaki yerini alıyor. Üstelik Yeni Arteon'da sunulan 2.837 mm'lik uzun aks mesafesi, sadece sportif ve göz alıcı tasarımı desteklemekle kalmıyor, otomobilin içerisinde daha fazla alana sahip olmanızı da sağlıyor. Çerçevesiz yan camlar ise premium bir coupe'den beklediğiniz modern görünümü size sunuyor.

Yepyeni donanım serileri

Yeni Arteon, zarafetini ortaya koyan "Elegance" ve dinamizmin simgesi "Rline" olmak üzere iki farklı donanım seviyesiyle geliyor. "Elegance" donanım seviyesinin sahip olduğu en küçük ayrıntı bile büyük bir etki yaratmaya yetiyor. Ön tampondan başlayarak arkaya kadar uzanan dekoratif krom çıtalar ve mat krom görünümlü yan aynalar dikkatleri üzerine çekiyor. Standart olarak sunulan 19" alüminyum alaşımlı "Chennai" jantlar ve ön çamurlukta yer alan "Elegance" amblemi ise Yeni Arteon "Elegance" donanım seviyesinin vurucu dış ayrıntıları arasında yer alıyor. "Rline" donanım seviyesi ise Yeni Arteon'un sportif görüntüsünü daha şık yapan yenilikçi bir tasarıma sahip. Rline'ın radyatör ızgarasının üzerinde yer alan "Rline" logosu, aerodinamik ön tamponda yer alan parlak siyah ve C şeklindeki hava girişleri ve opsiyonel olarak sunulan koyu antrasit renkli 20" alüminyum alaşımlı "Rosario" jantlar, Yeni Arteon'un kışkırtıcı görünümünü gözler önüne seriyor.

Teknoloji ve gücün buluşması

Güç sizde artık! 2,0 TDI 150 PS DSG ve 2,0 TDI 240 PS DSG 4MOTION olmak üzere iki farklı dizel motor seçeneğiyle birlikte sunulan Yeni Arteon ile yollara hükmedeceksiniz. Ayağınızın altında duran gaz pedalının motora ilettiği akıl almaz tepkimeleri, hemen önünüzde yer alan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile takip etmekten duyacağınız hazzı hayal edin. Bu modern gösterge tablosu, sadece temel sürüş bilgilerini şık bir şekilde gözler önüne sermiyor, aynı zamanda bilgi-eğlence sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, albüm kapağı, radyo istasyonu gibi bilgileri de kolayca izleyebilmenizi sağlıyor. Bu gücü kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak sürüş destek sistemleriyse tüm yolculuklarınızda size yardımcı olmak için her daim hazır.

Özleyiş Tuncer Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Arteon iç ve dış tasarımındaki çarpıcı detaylar ve ultra geniş iç hacmiyle segmentindeki araçlara karşı üstünlük sağlamayı başarıyor. Uzun aks mesafesi sportif bir görünüm sağlarken çerçevesiz yan camlar premium bir coupe etkisi bırakıyor.

Hilal Coşgun Doğuş Oto Satış Danışmanı

İki farklı donanım seçeneğiyle dikkatleri üzerine çeken Yeni Arteon, 19" alüminyum alaşımlı "Chennai" ve 20" alüminyum alaşımlı "Rosario" jantlarla Elegance ve Rline donanım farklılığını gözler önüne seriyor.

Burç Adalı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Dizel motor seçenekleriyle yakıt ekonomisi avantajı sağlayan Yeni Arteon, adaptif hız sabitleyici ile önünüzdeki araçla olan mesafenizi korumanızı ve şerit takip asistanı sayesinde maksimum güvenliğe sahip olmanızı sağlıyor.

Şükrü Yılmaz Doğuş Oto Satış Danışmanı

Coupe bir aracın sürüş deneyimini ve lüks bir Sedan'ın konforunu arayanlar Yeni Arteon'a hayran kalacak. Motor seçenekleri ve bilgi / eğlence özellikleri sayesinde hayal ettiğinizin ötesinde bir deneyimle karşılaşacaksınız.

Erkan Bal Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Arteon dinamik Uzun Far Asistanı özelliğiyle gece karanlığında bile mükemmel aydınlatmayla yolunuza güvenle devam etmenizde yardımcı oluyor.

Aylin Ünaldı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Arteon'un LED aydınlatmalı panoramik cam tavanı, elektrikli açılabilme özelliğiyle seyahat esnasında sizlere harika manzaralar sunuyor. 563 litrelik bagaj hacmi, geniş aileler için de ideal bir araç olduğunu ispat eder nitelikte.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır