Volkswagen Zubizu Servis Kampanyası

%30’a varan servis indirimleri fırsatı! ZUBİZU ve Volkswagenim uygulaması ile Volkswagen sahipleri, serviste de kazanıyor!

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
02-01-2025
campanigns-banner

Servis Randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Servis Randevusu Al

2 yaş üzeri Volkswagen'lerde geçerli ZUBİZU servis kampanyası sizi bekliyor! Tüm periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlemlerinde, yaşa göre artan ve %30’a varan indirimlerden yararlanmak için siz de Volkswagen Yetkili Servislerimize uğrayın, her bakımdan avantajlı çıkın.

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanya dahilinde;


• 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %15 ve kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim (motor yağlarında indirim bulunmamaktadır)


• 4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %25, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim ve motor yağlarında %16 indirim


• 7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik, elektrik, kaporta ve boya işlerinde kullanılan parça ve bunların işçiliklerinde %30, kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %16 indirim ve motor yağlarında %16 indirim tavsiye edilmektedir.**


Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!***


*  Bu kampanya 1 Ocak 2024 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan müşterilerin bu fırsattan yararlanabilmesi için Volkswagenim uygulamasını kullanmaları gerekmektedir.


**  Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik, elektrik, kaporta ve boya tüm orijinal yedek parçalar, mekanik, elektrik, kaporta ve boya atölye işçiliği için geçerlidir. Kampanya kapsamında belirlenmiş Michelin, Pirelli ve Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Volkswagen Binek Araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerinde, motor yağlarında indirim bulunmamaktadır.


*** Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır. Bu paket, Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılan periyodik bakımın tamamlandığı tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerli olacak şekilde tanımlanır. Her yeni periyodik bakım işleminde, eğer halen devam ediyorsa, bir önceki tanımlı Mobilite Hizmet Paketi iptal edilir ve yeni paket tanımlanır. Paketten faydalanmak için, ihtiyaç halinde 444 8924 no’lu Volkswagen Yol Yardım hattının aranması yeterlidir.


**** Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.


***** Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aracınıza yaklaşırken veya anahtarınızı kullanarak aracı açarken, araç çevresindeki aydınlatmayı açar. Bu, gece veya düşük ışık koşullarında aracınıza daha iyi erişim sağlar.

Aracınızı kilitleyip uzaklaştığınızda, Leaving Home özelliği, araç etrafındaki alanı aydınlatır. Bu, aracınızı park ettiğiniz yerdeki çevreyi daha iyi görmenize yardımcı olur.

Aracınızda buşunan "Park Asistanı", otomatik şekilde yola paralel ya da dik olarak park etmenize yardımcı olur. Park asistanını, orta konsolda bulunan "Park Assist" butonu üzerinden etkinleştirmelidir.

Tüm yeni Volkswagen'ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır.

Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunan IQ.LIGHT - LED Matrix Far kalibrasyon sistemi kullanılır. Önce araç sistemlerine bağlanılır. Farların aydınlatma alanları kontrol edilir. Ardından sistem üzerinden kalibrasyon çevrimi başlatılır. Kalibrasyon boyunca sistemin belirttiği ayarlar her iki fark için de yapılır.