Škoda Fabia Faiz Kampanyası

Škoda Fabia, 150.000 TL için 12 ay %0,99 faiz fırsatı ile Doğuş Oto Yetkili Satıcılarımızda!

mobile-left-arrow
last-time-icon Son Gün
31-07-2024
campanigns-banner

Araçları inceleyebilir, rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Araçları İncele

Škoda Fabia, 150.000 TL için 12 Ay %0,99 faiz fırsatı ile Doğuş Oto Yetkili Satıcılarımızda!

Kampanya Katılım Koşulları

Yüce Auto, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı kilometre sınırı olmaksızın 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Tüm Škoda araçlar kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya garantisine sahiptir.

Skoda'nın SUV modelleri arasında Kodiaq, Karoq ve Kamiq bulunmaktadır. 


Bakım maliyetleri aracın modeline ve yapılan işlemlere bağlı olarak değişmektedir.

Superb, genellikle sedan olarak adlandırılan klasik bir dört kapılı otomobil tasarımına sahiptir. Superb Combi, "Combi" terimi genellikle estate ya da station wagon karşılığı olarak kullanılan bir terimdir. Superb Combi’nin Sedan modeline göre daha geniş bagaj hacmi olduğundan ve genellikle aileler veya daha fazla bagaj kapasitesine ihtiyaç duyan kullanıcılar için tercih edilebilir. 

Skoda Octavia ve Octavia Combi, aynı temel modelin farklı gövde tiplerini temsil eder. Octavia, genellikle sedan olarak adlandırılan klasik dört kapılı otomobil tasarımına sahiptir. Genellikle daha şehir içi sürüş ve lüks bir iç mekan sunar. 

Octavia Combi, "Combi" terimi genellikle estate veya station wagon karşılığı olarak kullanılan bir terimdir. Daha geniş iç hacmi ve genellikle arka koltukları katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için daha fazla yükleme alanı sunar. 


Škoda’nın sürücü destek sistemleri isimlendirmeleri aşağıdaki şekildedir.

Çevre Alan Görünümü (Area Wiew), Park Asistanı, Ön bölge frenleme asistanı (Front Assist), Şerit Takip Asistanı (Lane Assist), Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), Seyahat Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı (Side Assist), Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, Yolcu Koruma Asistanı, Çoklu Çarpışma Freni