A4 Avant

detail main banner
not-found

Stoklarda şu an için araç bulunamadı

İkinci El Araçlar

used-vehicles

{{usedAlternativeVehicle.brand}}

{{usedAlternativeVehicle.vehicleDefinition}}

{{usedAlternativeVehicle.year}}

{{usedAlternativeVehicle.kmString}} KM

{{usedAlternativeVehicle.dealer}}

{{usedAlternativeVehicle.priceString}}₺

Öne Çıkanlar

image image

Güçlü sürüş performansları

Audi A4 Avant'ınız için 150 kW ile 195 kW arasında TFSI ve TDI motorları arasında seçim yapabilirsiniz. Audi motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir.

Sportifliğe odaklı – dış tasarım

Audi A4 Avant’ın ön kısmında bulunan geniş Singleframe ızgarası ve frapan geniş hava girişine sahiptir. Aracın arka tarafında ikizkenar yamuk tasarımındaki egzoz borularına sahip kayık difüzör alanı ile çekici görünür sunmaktadır. Audi A4 Avant’ın iç tasarımında geniş havalandırma şeridi ilgi odağı olurken, şeridin üstündeki krom çıta sayesinde dikkat çekmektedir. İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz S amblemli ve eşkenar dörtgen tasarımlı sport plus koltuklar Audi A4 Avant kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunar.

image image
image image

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik.

Audi A4 Avant’ın standart sisteminde elektrikli bagaj kapağı ve koltuk aralılarını uzaktan açma da kullanıma dahil olarak kullanıcılarına konfor sunmaktadır. Bagajlarınız için daha fazla denge sağlamak için bagaj bölmesine iki teleskopik çubuk monte edilmiştir. Audi A4 Avant bagaj kapağı sensör kontrollü olarak açılabildiği için, kullanıcılarının elleri doluyken bir ayak hareketiyle açılmasını sağlamaktadır. Audi A4 Avant kullanıcısının isteğine bağlı olarak konfor anahtarını kullanarak kapı kollarındaki sensörler sayesinde aracınızı kilitleyebilir ve açabilmektesiniz.

Dijitalleşmeyi deneyin

Audi A4 Avant kaliteli duruşu, dijitalleşmiş teknolojisi ve sportifliğiyle Audi’yi temsil ediyor. Üstün kalitedeki iç mekân tasarımı, dijitalleşmiş teknolojisi ile Audi A4 Avant araç içinde konfor sunuyor. Audi A4 Avant araçlarda isteğe bağlı olarak sunulan bir donanım sistemi olan MMI navigasyon plus sayesinde Audi connect içerisinde bulunan bilgi-eğlence sistemi, navigasyon, emniyet ve servis işlemlerini kullanabilmenizi sağlamaktadır. Audi A4 Avant sürücüleri için sunulan sürücü asistan sistemleri sürüşlerinizde konfor sunmak adına isteğe bağlı asistan sistem paketi, trafik asistanı gibi seçenekler sunmaktadır.

image image
profile
quotes

Audi A4 Avant, çok sayıda opsiyonel sürücü destek sistemi ile sınıfında yeni bir standart belirliyor. Öngörülü verimlilik asistanı, sürücünün yakıt tasarrufu yapmasına yardımcı olur. Audi Aktif Şerit Asistanı, sürücünün şeritte kalmasına yardımcı olur. Yol işaretleri ve ilerideki trafik gibi çok çeşitli parametreleri hesaba katarak size kusursuz bir sürüş deneyimi sunar.

Şanser Hocaoğlu

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Geniş bagaj hacmi ile bir aile otmobilinden beklenen bütün fonksiyonlar ve bir spor otomobilden beklenen bütün dinamikleri A4 Avant'ta görebilirsiniz. Yüksek kaliteli araç yapısı ve teknik özellikleri ile Audi A4 Avant, sizin ve ailenizin yolu güvenli ve konforlu bir şekilde geçmesini sağlar.

Şenol Topçu

Doğuş Oto Satış Danışmanı

quotes
profile
quotes

Çok yönlülük ve dijitalleşme düşünüldüğünde akla ilk gelen araçlardan biri: Audi A4 Avant! Sportif ve kendinden emin dış tasarımı, kaliteli ve ergonomik iç detayları, dijital servislere erişmenizi sağlayan bilgi-eğlence sistemi ve geniş bagaj alanıyla kendi segmentinde özgün ve özgür.

Olcay Sıçrar

Doğuş Oto Satış Yetkilisi

quotes