Panamera ST

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Panamera Sport Turismo Düşüncesi

Karşınızda bir spor otomobil duruyor. Önde olmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunan. İşinizde. Günlük yaşamınızda ve günlük yaşamınızdan uzaktayken. İşiniz çok mu yoğun? Hep görmek istediğiniz yerler mi var? Hala gerçekleştiremediğiniz sportif hedefler? Haydi başlayalım. Kabul et, uygula, yap. Bu, Panamera Sport Turismo modellerinin ardındaki ilke. Sportifliği tartışmasız,günlük pratikliği kusurusuz bir otomobil ve sadece Porsche'de değil, tüm dünyada yeni standartlar belirleyen bir tasarım. Hangi segmentte? Hiçbiri ve kesinlikle küçük bir konumda değil. Bunun yerine doğrudan yolu fethetmeyi tercih ediyor. Yeni nesil yüksek güçlü motorlar ile alışılmışa karşı koyma cesaretinden güç alıyor. Yeni Porsche? Sıra dışı bir Porsche? Yeni Panamera Sport Turismo modelini en iyi tanımlayan, kendisi. Bir sonraki adımın ne olduğunu başkalarından duymayı beklemek istemeyenler için. Kalkıp harekete geçme cesaretine sahip olanlar için. Tercihen, düz ileri.

Dış Tasarım

Porsche'nin daima en çok dikkat çeken özelliğiyle başlayalım: arka kısım. Arka kısımda, geniş bir yapı ve net hatlar göze çarpar, tüm çizgiler araç konseptinin yatay yönelimini vurgular. Tavanın yenilenmiş ve daha yüksek hatları arkaya doğru alçalır, büyük yan camlar da incelir. Yine de, arkadaki yolcular için bol miktarda yer vardır. Bir spor otomobil: sert,çevik,modern. Geniş arka camın üzerindeki adaptif tavan rüzgarlığını en iyi ifade eden söz,'sıra dışı'. Yüksek hızlarda, arka akstaki bastırma kuvvetini artırır ve üstün sürüş stabilitesinin, yüksek performansın ve daha keyifli sürüşün sağlanmasına yardımcı olur. Arkadaki ışık şeridi ve dört noktalı fren lambalarını içeren üç boyutlu LED arka lambalar, kelimenin tam anlamıyla cezbedici. Panamera Turbo Sport Turismo ve Panamera Turbo S E -Hybrid Sport Turismo modelinin şık görünümünü, Turbo versiyonuna özgü gösterişli çift egzoz ucu vurguluyor. Panamera 4S modelinde yuvarlak çift egzız uçları, Panamera 4 modellerinde ise solda ve sağda olmak üzere birer egzoz ucu bulunuyor. Şık tasarımın ve günlük pratikliğin birlikte bulunabileceğini gösteren büyük bagaj kapağı ve alçak yükleme eşiği,Panamera Sport Turismo modeline günlük eşyalarınızdan çok daha fazlasını yüklemenizi, aynı zamanda yaşamınızı kolaylaştırır. Bir spor otomobil için muazzam 1.390 litrelik bagaj hacmi sayesinde. Bir spor otomobilin arka kısmı, sportif bir tavırla göze çarpıyor. Ön ve yan kısımlar ise, araç konseptinin zarafeti ve kavisleri hakkında çok şeyi ortaya koyuyor. Bu bakış açısından, yeni Panamera Sport Turismo modellerinin boyutlarının en önemli özelliği: Porsche. Gözler, net bir şekilde görülebilen yuvarlak geçişlere, güçlü kaslara ve keskin bir spor otomobil siluetine çekiliyor.

Hakan Ülkü Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Porsche Panemera Sport Turismo, kullanıcı kitlesinin çok farklı olacağını düşündüğüm yıllar sonra dahi adından bahsettirecek bir otomobil. Sportif özelliklere sahip, alışılmışı yıkan, günlük kullanılabilirlik özellikleri yüksek, Panamera DNA’sından yaratılan sıra dışı bir model.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Porsche’nin alışılagelmiş özelliklerini yepyeni bir deneyim ve bambaşka bir duruş ile yeni Porsche Panamera Sport Turismo’da bulabilirsiniz.

Aykut Saygılı Doğuş Oto Satış Yetkilisi

5 kişilik bir sedan otomobil ancak bu kadar sportif , heyecan verici ve kışkırtıcı bir tasarıma sahip olabilir.

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sportif sürüş ve yaşam tutkusunu, hayatımızın her anına taşıyan Porsche’nin Sport Tourismo modeli tabu ve engelleri yıkarak oyunun kuralını tamamen değiştirdi ve otomobil ile Porsche arasındaki sınırı bir kez daha derinleştirdi.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır