Her Şeyin Yanında

Sevdiklerini yanına al ya da eşyalarını toplayıp tek başına yola koyul. Yeni SEAT Arona'da her şey ve daha fazlası için yer var.

Çıtayı yükselt.

Tekerleklerinin arkasına uyum sağlayan çamurluklarla, yeni SEAT Arona'nı koru ve en kötüsünün üstesinden gel.

Yaklaşanı Gör

Hareketlerinde daima özgüven sahibi ol. Yeni SEAT Arona, şerit değiştirmeden önce yaklaşan araçlara karşı seni uyarmak için opsiyonel Kör Nokta Tespit Sistemi içerir.

Yağmur ve Işık Sensörleri

Değişken koşullarda mı sürüş yapıyorsun? Yeni SEAT Arona'daki yağmur ve opsiyonel ışık sensörleri, sileceklerin ne zaman çalıştırılması gerektiğini ya da hızına göre kısa farların menzilini en iyi şekilde ayarlar.

Deniz Yavaşoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Araçta müzik dinleme zevki, yeni Seat Arona'daki 300W amplifikatör, altı hoparlör ve yüksek teknolojili bir subwoofer ünitesi ve opsiyonel beats özellikleri ile gerçek bir kalite ile buluşuyor.

Nazlı Deniz Katoğlu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Aracınızın ön bölge asistanı ve adaptif hız sabitleyicisi güvenli sürüş deneyimi yaşatırken kalp atışınızı takip eden yeni teknolojisiyle uzun yol sürüşlerinizde aracınız yorulduğunuzu anlayabilir ve mola vermenizi tavsiye eder.

Serhat Yetik Doğuş Oto Satış Danışmanı

Ön konsoldaki ekran ile lastiklerinizin basıncını ve yakıt tüketiminizi kontrol edebilir, opsiyonel SEAT Sürüş Profili ile tarzınıza uygun sert süspansiyon, sport veya eco tercihleriyle sürüş deneyiminizi keyfinize göre bireyselleştirebilirsiniz.

Gözde Şar Doğuş Oto Satış Danışmanı

Tarzını aracına yansıtmayı sevenler için yeni SEAT Arona'daki mevcut olan Piano Black veya Gümüş renkleri, Fitness veya Sofistike direksiyon tasarım seçeneği, 18" parlak Piano Black ve mat Sport Black alaşım jant tasarımı ile dikiz aynasından kapı eşik çıtasına kadar değiştirebileceğiniz detaylarıyla herkesten farklı bir araca sahip olabilirsiniz.

Okşan Köksal Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Araç park ederken ve sürüş sırasında kontrolü ve güvenliği ön planda tutanlar için kör nokta tespit sistemi ile artık tüm yola hakimsiniz.

Haldun Baldil Doğuş Oto Satış Yetkilisi

SUV segmentinin 3 silindir 12 V Benzinli 999 cc’lik motor hacmiyle ortalama yakıt tüketimi 4,9 lt/100 km performansı ile Arona, sürüşünüzü dinamik ve verimli kılacak.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır