Yeni bir dönemin kokpiti

Adeta tek bir kalıptan dökülmüşçesine ve kusursuzca bütünleşmiş, biçimlenmiş: Dokunmatik yanıt özellikli MMI High yüksek çözünürlüklü 10,1 ve 8,6 inç HD dokunmatik ekranlar ön panele kademesiz bir şekilde katılmış olup, ilerici çalışma konseptine hak ettiği ilgiyi verir. Sürücü, üst görüntü ekranında bilgi-eğlence sistemini kontrol eder. Aşağıdaki gösterge ise klimaya, konfor işlevlerine ve metin girişine erişim sağlar.

Tarzınıza ifade katın

Opsiyonel sunulan çoklu renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi, iç mekânı hayal gücünüze göre yönetir; ekstra bireysellik ve değer sunar. Titizlikle hazırlanan optik fiber malzemeler, konturları pekiştirir, ön panelleri vurgular ve karanlıkta araca rahatça binip inmeyi sağlar.

Dijital aşamalı aydınlatma

Opsiyonel alınabilen HD Matrix LED spot farlar yeni ve eşsiz bir A7 aydınlatma tasarımı dili sergilemekte ve dijitalleşme konusunu ele almaktadır: Dar alanlarla birbirinden ayrılan 12 ışık segmenti yan yana dizilmiş olup, 0 ve 1 sayılarının ilkesi ile bağlantılar oluşturur.

Serkan Çalık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A7 her zamanki gibi muhteşem bir dış tasarıma sahipken, konfor ve donanım öğelerini de bol tutuyor. Yeni jenerasyonda güncellenen tasarımın yanı sıra Audi’nin MMI bilgi eğlence sisteminin güncel hali de yer alıyor.

Gökay Göksu Doğuş Oto Satış Danışmanı

Tavandan tampona uzanan çizgisi, çerçevesiz kapı camlarıyla durduğu yerde bile gitmeye çalışan, coupé tasarımlı A7, artık daha agresif ve dinamik. İçerde ise bir o kadar huzur dolu.

Ceren Bergi Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni A7, opsiyonel olarak alınabilen 12,3 inçlik Audi Sanal Kokpit teknolojisiyle birlikte sesle kontrol edilebilen multimedya ile karşımıza çıkarken 8,6 inç büyüklüğündeki alt bölümde yer alan ekranda aracın kliması, yüksek çözünürlük desteği ile sürücülere farklı bir deneyim yaşatacak.

Deniz Ok Doğuş Oto Satış Danışmanı

Tarihi quattro genlerini taşıyan Yeni A7, %60 daha fazla görüş alanı sunan opsiyonel cam tavan ile aydınlık bir iç mekân sağlar. Bu sayede, yolculuklarınızda size eşlik eden gökyüzü sürüşünüzü daha da keyifli hale getirecek.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır