Yeni Cayenne

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Beş kişilik spor otomobil.

Her maceraya açılan beş kapı. Yeni ve dinamik bir tasarım ve yeni nesil verimli, turboşarjlı motorlar. Tüm dünyayı kokpite taşıyan harika bir dijital ağ. Hem sürücüye hem de yolculara üstün konfor sunan esneklik, kalite ve standartları belirleyen destek sistemleri. Cayenne, Porsche deneyimini daha büyüleyici ve daha kapsamlı hale getiriyor. Ve hala özgün bir spor otomobil olmayı sürdürüyor.

Dinamik tasarım dili. Tipik olarak Porsche.

Güçlü bir şekilde vurgulanan ön kanatlar, uzun ve aşağı eğimli kaput ve güç kubbesi ve şimdi daha da büyük ve belirgin olan karakteristik üç parçalı hava girişleri gibi ayırt edici geleneksel özellikler görülmeye değer.

Aykut Saygılı Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Hem sürücüye hem de yolculara üstün konfor sunan esneklik, kalite ve standartları belirleyen destek sistemleri ile Yeni Cayenne hala özgün bir spor otomobil olmayı sürdürüyor.

Hakan Ülkü Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Yeni Cayenne, şimdi daha belirgin karakteristik özellikleri ile tarzını güçlü ve iddalı yansıtıyor.

Cenk Görgül Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Yeni Entegre Porsche 4D Chassis Control sistemi, öne-yana yatma ve dikey eksen çevresinde dönüş ile sürüş koşullarını üç boyuttta analiz ederek tüm şasi sistemlerini gerçek zamanlı ve mükemmel senkronize etmektedir.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Burmester, BOSE ve Sound Package Plus ses sistemleri ile Porsche büyüsünü eşsiz kılan bir müzik deneyimine sahip olacaksınız.

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Son derece çeşitli ve kapsamlı kişiselleştirme deneyimi sunan Yeni Cayenne, görsel ve teknik güçlendirmeleri ile spor otomobilinizi diğer tüm benzerlerinden eşsiz ve size özel kılıyor.

Ayberk Baştak Doğuş Oto Satış Danışmanı

Cayenne neslinin motorları baştan aşağı yeniden geliştirildi ve artık daha yüksek güç ve tork sunmakta.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır