Panamera

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Panamera fikri

Birkaç yıl önce, sedanlar ile ilgili her şey değişti. İri, hantal ve kalın dolgulu araçlar, artık göze eski moda olarak görünmeye başladı. Bu yolda, hızlı ve dinamik bir olay meydana geldi: bir spor otomobil ortaya çıktı. Normalde yalnızca bir Porsche'de görülebilecek eşsiz bir siluete ve performansa sahip olan, dört koltuklu bir spor otomobil. Panamera. Her şeyi değiştirdi. Özellikle de sedan otomobil sürücüleri için. İş yaşamında ve kişisel yaşamda sportif ruh, otomotivdeki karşılığını buldu. Sahneye çıkma cesaretini, usta bir oyuncu karşıladı. Şimdi, değişim devam ediyor. İleriye doğru. Yolda, yine bir şey oluyor. Sportif sürücüler ve sportif araçları için, mühendislerimiz ve tasarımcılarımız yeni Panamera'yı yarattı. Yeni bir neslin cesaretiyle. Mühendislerimiz, Panamera konsepti ile cesaretlerini gösterdi. Sürekli yeniden değerlendirerek ve yeniden icat ederek. Sözde çelişkileri uzlaştırarak: performans ve konfor, dinamizm ve verimlilik, kariyer ve aile. Ve daima kökenimize sadık kalarak, kontak kilidinin solda, devir göstergesinin ortada bulunması gibi köklü özelliklerle, kısaca tipik Porsche DNA'sıyla. Sonuç? Eşsizlik. Porsche tarzıyla. Yeni Panamera. Cesaret her şeyi değiştirir.

Dış tasarım

Sportif bir sedan gerçekten bir sedan gibi görünmek zorunda mı? Daha atletik görünemez mi? Örneğin, iki koltuklu bir otomobilde görmeye alışkın olduğumuz pürüzsüz ve akıcı hatları açığa çıkaran gergin tavan çizgileri ile. Yeni Panamera modellerinin silueti ve boyutları, tipik Porsche özelliklerini hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde yansıtıyor. Kavislerin birbirleri arasındaki geçişler, güçlü kaslar ve keskin bir spor otomobil silueti açıkça görülebiliyor ve yeni tasarımın hassasiyetini vurguluyor. Aks mesafesi, önceki modelden 3 cm daha uzun; bunun sonucunda kısalan ön tampon ve uzayan arka tampon, arka kısma görsel bir dinamizm kazandırıyor. Yan yüzeylerin daha belirgin yapısı, geleneksel Porsche bel kısmını ve hafiflik hissini yaratıyor. Önde çarpıcı bir tanımlayıcı özellik: Panamera Turbo modelinde dört spotlu gündüz sürüş farları ve Porsche Dynamic Light System (PDLS) ile LED farlar.

Aykut Saygılı Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Yeni Panamera, otomobilin ilk neslinden 34 mm daha uzun, 6 mm daha geniş ve 5 mm daha yüksek. Otomobilin performansına da etki eden bu durum, yeni Panamera'nın görünümünü, özellikle yandan ve arkadan tamamen değiştiriyor.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Panamera , hem direksiyon başında hem de arka koltukta sportiflik, lüks ve kalite. Şuan da Porsche'nin sahip olduğu bütün teknolojileri barındıran bir otomobil

Mert Dinç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Panamera'da konforlu ve güvenli yolculuklar sağlamayı amaçlayan standart ve opsiyonel asistan sistemleri yer alıyor. Ayrıca, üç farklı versiyonu bulunan dört noktalı LED gündüz farları ve LED farların görüntüsü de dış görünümü güçlendiriyor.

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Panamera'da yeni V6 ve V8 turbo motorlar görev yapıyor. Yapılarından dolayı daha alçak yerleştirilen motorlar otomobilin ağırlık merkezinin üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

Ayberk Baştak Doğuş Oto Satış Danışmanı

Aracın motorlarının yeni kompakt yapısı sayesinde ön uç daha da alçaktır. Yapılarından dolayı daha alçak yerleştirilen motorlar otomobilin ağırlık merkezinin üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır