Macan

₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Macan konsepti

Kendi izini bırakmak isteyenler, başkalarının izinden gitmeye ihtiyaç duymaz. Beş kapı, beş koltuk, dört tekerlekten çekiş ve tabii ki yüksek bir oturma pozisyonu ile kompakt SUV olarak bilinen otomobiller hakkında düşünüyoruz. Fakat özel bir şey eksik değil mi? Mühendislerimiz belirledikleri geliştirme hedefini aşana kadar hiçbir çabadan sakınılmadı: kompakt SUV sınıfındaki ilk spor otomobil. Macan – deneyim ve canlılığa olan ihtiyacın her zaman var olduğu ve yeni meydan okumaların daima itici kuvvet olduğu capcanlı bir yaşam için. Geleneklerle sınırlı kalmayı reddeden ve bu nedenle kendini gittikçe daha özgün hisseden bir yaşam için. Doğrudan ve yakın. Günlük yaşamımızda dahi aradığımız şeyi, yaşama hissini bize veren bir spor otomobil. Porsche Macan. Daha canlı bir yaşam.

Macan ilkesi

Otomobilin kalbinden başlayalım. Tüm motorlar, yalnızca etkileyici performansları ve yüksek verimlilikleri ile değil, en önemlisi, opsiyonel spor egzoz sistemi ile birlikte oldukça güçlü bir izlenim yaratan seslerinin tipik yankısıyla karakter bulur. Porsche Geliştirme Merkezi, Weissach'taki akustik test odası Yeni Macan modellerinin gücü, yola aktif dört tekerlekten çekiş sistemi ile aktarılır. Bu sistem, sürüş dinamiği ve stabilite konusunda standartları belirliyor. 911 modelinde görüldüğü gibi, daha da iyi yol tutuşu ve çeviklik özellikleri için karma lastikler standart donanımdır.

Aykut Saygılı Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Macan,ergonomik ve çok fonksiyonlu sportif iç tasarımı ve ileri teknoloji özellikleriyle sürüş deneyimi daha da yoğun hale getirilebilir.

Hakan Ülkü Doğuş Oto Satış Yetkilisi

İç mekan, spor otomobillerde tipik olarak görüldüğü gibi ergonomik ve çok fonksiyonlu. Ses sistemi, telefon ve navigasyon fonksiyonları için kontrol merkezi olan yeni Porsche Communication Management (PCM) gibi özellikler sayesinde Macan ile sürüş deneyimi daha da yoğun hale getirilebilir.

Mert Dinç Doğuş Oto Satış Danışmanı

2 litre motor hacmine sahip olan Macan, 100 km/h hıza 6,7 saniyede ulaşabilme yeteneğiyle, segmentindeki araçların çok üstünde performans sergilemektedir.

Onur Zümrüt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Macan , şehir içinde kompakt kıvrak sportif sürüş karakteriyle benzersiz bir SUV ve Porsche deneyimi sunuyor

Selin Özvatan Doğuş Oto Satış Danışmanı

Oldukça çeşitli seçenekler sayesinde iç mekanı daha da kişisel hale getirebilirsiniz. Malzeme ve dekor seçenekleri, klasikten sportife geniş bir yelpaze halinde sunulur.

Ayberk Baştak Doğuş Oto Satış Danışmanı

Kompakt SUV sınıfındaki ilk otomobil olarak Macan, Porsche’nin sportif tarzı ve performansını günlük sürüşe aktaran, güvenlik ve konfordan taviz vermeyen, sürüş keyfini canlı sunan bir otomobildir

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır