GALERİ

Tiguan


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Standartları yeniden belirledi

Keskin ve kusursuz hatlarıyla Tiguan, şimdi daha güçlü ve daha kendine güvenli. Her zamankinden daha sportif ve dinamik duruşuyla sınıfının standartlarını yeniden belirliyor. LED teknolojinin kullanıldığı ön farlar ve yepyeni tasarıma sahip LED stop lambalarıyla da etkileyici karakterini öne çıkarıyor.

Akıllı ve fonksiyonel tasarım

Volkswagen ailesinin ilk MQB platforma sahip SUV aracı olan Tiguan, bir önceki nesline göre daha uzun ve daha geniş. Arka koltuklarda daha geniş diz mesafesi sunarken, 1.655 lt.'ye yükseltilebilen geniş bagaj hacmiyle Tiguan’da konforunuz için her şey düşünülmüş.

Göz kamaştıran teknolojiler

İç mekanı sahneye dönüştüren geliştirilmiş ambiyans aydınlatması ve sürüş konforunuz için size ihtiyacınız olan tüm bilgileri yüksek çözünürlüklü ekranıyla önünüze seren Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" etkileyici yeniliklerinden sadece birkaçı.

Öykü Başnuh Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni Tiguan ,önceki kasaya göre daha kaslı ve görkemli bir görüntüye sahiptir. ACT motor sayesinde yakıt tüketimi eskisine oranla daha ekonomiktir. Trendline paket hariç 8 inç iç ekranın gelmesi iç konfora artı özellik katmıştır.

Funda Bozkurt Doğuş Oto Satış Danışmanı

Akıllı ve fonksiyonel tasarımı, keskin ve dinamik hatlarıyla SUV otomobil severleri etkilemeyi başaran Tiguan iç hacmiyle konforunuz için gerekli her şeyi sağlıyor.

Alican Aykoç Doğuş Oto Satış Danışmanı

Off-road donanım paketindeki yeni ön tampon tasarımı sayesinde motoru alttan gelebilecek darbelere karşı koruyan kaplamaya sahip olan Tiguan, zorlu yolları ve engelleri kolaylaştırıyor.

Semra Aras Doğuş Oto Satış Danışmanı

Sınıfının en prestijlisi ve en güveniliri olan Tiguan konforuyla sizi özgürleştiriyor. Kolay acılır bagaj kapağı ile pratiklik sağlarken çevresel görüş sistemi ile sürüş deneyimizini kolaylaştırıyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır