REZERVASYON SIRASINA GİRMEK İÇİN444 40 05

Göz alıcı farklı tasarım

Özellikle Yeti'nin dev ön tamponun alt bölümünde yer alan çarpıcı gümüş koruma çıtasının hakim olduğu ön kısım, ŠKODA'nın yeni tasarım dilinin estetik bir şekilde yorumlanmasıdır. Yeti'nin siyah renkli yan koruma çıtaları, marşpiyelleri ve her iki tamponu, aracın gövdesini darbelere karşı korurken aynı zamanda Yeti'nin görsel bütünlüğünü oluşturmaktadır.

İç hacim

1437 mm genişliğindeki kabin ve arka koltuklardaki uzun bacak mesafesi ile Yeti uzun yolculuklarda bile konforlu bir şekilde seyahat edilebilmesine olanak sağlıyor. Standart 405/510 litrelik bagaj bölmesi hacmi, arka koltuklar sökülerek 1.760 litrelik inanılmaz boyutlara ulaştırılabiliyor.

Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Yeti; geniş radyo, multimedya soketi ve bağlanırlık seçenekleri yelpazesi ile her yolculuğunuzu keyifli ve eğlenceli bir deneyime dönüştürmeye hazır

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeti,akıllı 4x4 sistemiyle her türlü zorluğa hazır. Beşinci nesil Haldex kavrama ile donatılan aktarma organları, Yeti'nin lastiklerinin altındaki en küçük değişimlere saliseler içinde uyum sağlıyor.

Pınar Işık Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeti kullanıcılarına SUV segmentinde yakıt tasarrufu ve geniş görüş alanı sunmaktadır.

Barış Tuzla Doğuş Oto Satış Danışmanı

Güvenliğin sadece bir his olmadığını kanıtlayan Yeti'de, LED gündüz sürüş lambaları ve adaptif bi-xenon farların kullanılması, Yeti'nin en ilgi çekici aktif emniyet özelliklerinden birini oluşturmaktadır.

Çağatay Öz Doğuş Oto Satış Danışmanı

Ön göğüste yer alan Off-Road düğmesine bastığınızda, belirli destek sistemleri özel arazi ayarlarına geçiyor. Yokuş kalkış özelliği ise aracın zorlu durumlardan kurtulmasına yardımcı oluyor.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.