GALERİ

Transporter Pikap


₺'den başlayan fiyatlarla.

TEST SÜRÜŞÜ

Volkswagen Ticari Transporter Pikap

TEST SÜRÜŞÜ

İşiniz emin ellerde.

Transporter, geniş iç hacmi ve her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesiyle size her türlü kolaylığı sağlıyor.

Akıllı tasarım.

Transporter’ın kullanışlı ön konsolu, birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığıyla tasarlandı. Yeni konsolla radyo sistemi ve eşya gözlerinin kullanım kolaylığını yaşayacak; evraklarınız, akıllı telefonlarınız ve diğer önemli aksesuarlarınızı rahat bir şekilde muhafaza edebileceksiniz.

Herşey işiniz için düşünüldü.

Transporter’ın ahşap taban kaplaması, olası hasar ve çizilmelere karşı zemini korurken alüminyum kasası sayesinde de araç hafifler ve daha yüksek istiap haddine ulaşır.

Gökhan Hacıoğlu Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Zamanın ötesinde tasarımıyla herkesin beğenisini kazanan Transporter, üstün teknolojileri ve konforuyla rakiplerinden daima bir adım önde. Belirgin hatları, modern çizgileri ve dinamik tasarımıyla dikkatleri üzerinde çekmektedir.

Serhat Fırattekin Doğuş Oto Satış Yetkilisi

Transporter’ın akıllı tasarımları birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığıyla birleşince, sürücülere eşsiz bir konfor sunmaktadır. Pikap, tek kabin ve çift kabin olmak üzere ikiye ayrılıp taşıma kapasitesini artırmıştır.

Ulaş Çağlı Doğuş Oto Satış Danışmanı

Transporter pikap’ın taban kaplaması, olası hasar ve çizilmelere karşı zemini korurken alüminyum kasası sayesinde de araç hafifler ve daha yüksek istiap haddine ulaşılmasını sağlar. Ayrıca Transporter, yüksüz kullanım esnasında çelik kasalı araca göre de daha düşük yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.

Araçları Karşılaştır