Yeni T-Cross ile Hayatı Takip Et!

Yenilenen yüzü ile tüm yeni T-Cross araçları online inceleyin ve rezerve edin.

mobile-left-arrow
campanigns-banner

Sıkça Sorulan Sorular

Aracınıza yaklaşırken veya anahtarınızı kullanarak aracı açarken, araç çevresindeki aydınlatmayı açar. Bu, gece veya düşük ışık koşullarında aracınıza daha iyi erişim sağlar.

Aracınızı kilitleyip uzaklaştığınızda, Leaving Home özelliği, araç etrafındaki alanı aydınlatır. Bu, aracınızı park ettiğiniz yerdeki çevreyi daha iyi görmenize yardımcı olur.

Aracınızda buşunan "Park Asistanı", otomatik şekilde yola paralel ya da dik olarak park etmenize yardımcı olur. Park asistanını, orta konsolda bulunan "Park Assist" butonu üzerinden etkinleştirmelidir.

Tüm yeni Volkswagen'ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır.

Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunan IQ.LIGHT - LED Matrix Far kalibrasyon sistemi kullanılır. Önce araç sistemlerine bağlanılır. Farların aydınlatma alanları kontrol edilir. Ardından sistem üzerinden kalibrasyon çevrimi başlatılır. Kalibrasyon boyunca sistemin belirttiği ayarlar her iki fark için de yapılır.