Skoda Octavia Combi

TEST SÜRÜŞÜ

Alper Dil Doğuş Oto Satış Danışmanı

Skoda kusursuz olmak için sürekli kendini geliştiren, akılcı çözümlerle müşterilerini önemseyen ve her zaman sınıfın en konforlu ve geniş otomobilini üreten bir markadır.


Belirlediğiniz kriterlere uygun bir sonuc bulunamadı.

Seçimlerinizi değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz.

İşlevsel, dinamik, ve zarif

ŠKODA Octavia Combi, fonksiyonel bir otomobilin aynı zamanda mükemmel bir tasarıma sahip olabileceğini kanıtlıyor. Sofistike ve kendinden emin güçlü tasarım onu görenlerde çarpıcı bir etki bırakırken, yüksek dinamizm tüm bakışları üzerine toplamaya yetiyor.

Konfor

Her ŠKODA modeli sadece genişliği değil, aynı zamanda dikkatle seçilmiş malzemeleri ile hayatı kolaylaştıran zeki çözümleri birleştirerek her yolculuğu keyifli kılmak üzere tasarlanır. Octavia Combi’nin ergonomik iç mekanı, güvenli ve konforlu sürüşten asla taviz vermemeniz için büyük bir titizlikle sunarak SKODA konforunu maksimum seviyede sunar.

Bilgi eğlence

ŠKODA Octavia Combi, ileri teknolojiyi verimli motorlar ve fonksiyonel detaylar ile birleştirerek mükemmelliği hiçbir noktada şansa bırakmaz ve yüksek beklentileri rahatça karşılar. Üstün mühendislik ve hassas işçilik, tüm SKODA modellerinde olduğu gibi Octavia Combi içinde geçerlidir ve teknolojinin hayatı kolaylaştıran tüm detaylarını yolculara hissettirmek için geliştirilmiştir.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Skoda Superb Prestige 1,6 TDI 120 PS DSG

Hemen teslim

171.350 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Rapid Spaceback Style 1,4 TDI 90 PS DSG

Hemen teslim

90.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Fabia Ambition 1,2 TSI 110 PS DSG

Hemen teslim

63.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.