Yeni Octavia Combi

TEST SÜRÜŞÜ

REZERVASYON SIRASINA GİRMEK İÇİN444 40 05

İşlevsel, dinamik, ve zarif

ŠKODA Octavia Combi, fonksiyonel bir otomobilin aynı zamanda mükemmel bir tasarıma sahip olabileceğini kanıtlıyor. Sofistike ve kendinden emin güçlü tasarım onu görenlerde çarpıcı bir etki bırakırken, yüksek dinamizm tüm bakışları üzerine toplamaya yetiyor.

Konfor

Her ŠKODA modeli sadece genişliği değil, aynı zamanda dikkatle seçilmiş malzemeleri ile hayatı kolaylaştıran zeki çözümleri birleştirerek her yolculuğu keyifli kılmak üzere tasarlanır. Octavia Combi’nin ergonomik iç mekanı, güvenli ve konforlu sürüşten asla taviz vermemeniz için büyük bir titizlikle sunarak SKODA konforunu maksimum seviyede sunar.

Bilgi eğlence

ŠKODA Octavia Combi, ileri teknolojiyi verimli motorlar ve fonksiyonel detaylar ile birleştirerek mükemmelliği hiçbir noktada şansa bırakmaz ve yüksek beklentileri rahatça karşılar. Üstün mühendislik ve hassas işçilik, tüm SKODA modellerinde olduğu gibi Octavia Combi içinde geçerlidir ve teknolojinin hayatı kolaylaştıran tüm detaylarını yolculara hissettirmek için geliştirilmiştir.

Yunus Göyce Doğuş Oto Satış Danışmanı

Yeni ŠKODA Octavia Combi işlevselliğin ve dinamik tasarımın mükemmel kombinasyonunu sunarak dikkatleri üzerine çekerken, pratikliğiyle beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayacaktır.

Barış Tuzla Doğuş Oto Satış Danışmanı

Octavia Combi'de konfor ve güvenliği artıcı detaylar yer almaktadır. Üstün güvenlik donanımları, ŠKODA Octavia Combi, EuroNCAP çarpışma testlerinden en yüksek derece olan beş yıldıza layık görülmüştür.

Çağatay Öz Doğuş Oto Satış Danışmanı

ŠKODA Octavia Combi’nin 588-litrelik bagajı sınıfının standartlarını belirlemektedir. Ayrıca, arka koltuklar katlandığında Combi’nin yükleme hacmi 1,718 litreye ulaşmaktadır.

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz araçları giriş yapıp görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.