Skoda Octavia

TEST SÜRÜŞÜ

Alper Dil Doğuş Oto Satış Danışmanı

Skoda kusursuz olmak için sürekli kendini geliştiren, akılcı çözümlerle müşterilerini önemseyen ve her zaman sınıfın en konforlu ve geniş otomobilini üreten bir markadır.


Belirlediğiniz kriterlere uygun bir sonuc bulunamadı.

Seçimlerinizi değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz.

Sportif ruhlu zarafet

Hayranlık, nadir olduğu kadar keyiflidir de. Hayran olunacak bir otomobil yaratmak için, her şeyi değiştirmeye gerek yoktur. Bazen küçük dokunuşlar mükemmelliğe giden en kısa yoldur. Škoda Octavia, zamanın ötesinde tasarımı, minimalist lüks anlayışı ile sizleri her ayrıntıda güzelliği aramaya davet ediyor.

Konfor

Konfor bir Skoda’da olmasını bekleyeceğiniz en temel unsur. Ancak biz Škoda Octavia'da beklentinin üstünde bir otomobil yaratmayı hedefledik. Her şey bittiğinde ortaya çıkan şey, bütünüyle insan odaklı ve onun ihtiyaçları üzerine ince düşünülmüş ayrıntılarla dolu muhteşem bir otomobil oldu.

HMI Multimedya Sistemi

Geniş radyo, navigasyon cihazı, multimedya girişleri ve bağlantı seçenekleri yelpazesi ile Octavia yaptığınız her yolculuğu zevkli ve neşeli bir deneyime dönüştürür. İnsan Makine Arayüzü (HMI) teknolojisine sahip olan Octavia, ana ekrandan dokunmatik olarak tüm sistem opsiyonlarının yönetilmesini ve otomobile tam anlamıyla hükmedebilmenizi sağlar.

İlginizi çekebilecek diğer araçlar

Skoda Superb Prestige 1,6 TDI 120 PS DSG

Hemen teslim

171.350 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Rapid Spaceback Style 1,4 TDI 90 PS DSG

Hemen teslim

90.400 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Skoda Superb Active 1,6 TDI 120 PS

Hemen teslim

111.994 ₺ *

ARAÇ DETAYI

Rezerve Ettiğiniz Araçlar

Giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rezerve ettiğiniz aracı görüntülemek için lütfen gerekli bilgileri giriniz.